- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE TXS-920 – Podwójny odbiornik wieloczęstotliwościowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz
2 878,15 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE TXS-920
Podwójny odbiornik wieloczęstotliwościowy
w technologii UHF PLL.
- Możliwość wyboru 442 kanałów w dwóch zakresach (823-832MHz oraz 863-865MHz)
- Wolne od zakłóceń presety, 4 grupy po 8 kanałów
- Możliwość równoczesnego wykorzystywania do 12 kanałów (autoscan)
- Funkcja SYNC do przesyłania wybranej częstotliwości w podczerwieni do nadajnika TXS-900HSE lub mikrofonu TXS-900HT
- Funkcja autoscan z wykrywaniem przesłuchów
- System „true diversity” z wymiennymi antenami (złącza BNC)
- Próg wyciszenia szumów (squelch) i regulacja głośności
- Wyświetlacz LCD: grupa/kanał, częstotliwość, poziom mocy sygnału RF, poziom sygnału audio AF
- Wyjścia XLR (sym.) oraz 6.3mm (niesym.) dla każdej sekcji, przełączane mikr./linia
- Solidna metalowa obudowa
- W komplecie zasilacz
- Montaż w racku 482mm (19″), 1U, za pomocą doł. uchwytów
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać się z uwagami w dziale „WAŻNE INFORMACJE”!
Prosimy zapoznać się z uwagami w dziale „WAŻNE INFORMACJE”!
SOUNDCHECK 11/2014
„Systemy bezprzewodowe serii TXS doskonale sprawdzają się na każdej scenie. Dzięki nowoczesnej technologii są odporne na zakłócenia.”
+ Łatwa konfiguracja
+ Wysoka odporność na zakłócenia
+ Duży zasięg pracy
+ Łatwa konfiguracja
+ Wysoka odporność na zakłócenia
+ Duży zasięg pracy
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE TXS-920 – Podwójny odbiornik wieloczęstotliwościowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE TXS-920 – Podwójny odbiornik wieloczęstotliwościowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Podwójny odbiornik wieloczęstotliwościowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz TXS-920 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE TXS-920 – Podwójny odbiornik wieloczęstotliwościowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urządzenia | wieloczęstotliwościowy odbiornik |
| Częstotliwość nośna | 823-832 MHz + 863-865 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 80-18 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 2 |
| THD | < 1 % |
| Dynamika | > 100 dB |
| Stosunek S/N RF | > 100 dB |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga całkowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasięg | – |
| Nadajnik, zasilanie | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, wysokość | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, waga | – |
| Nadajnik, złącza | – |
| Specyfikacja odbiornika | |
| Odbiornik, wyjścia audio | linia: 75mV, mikr.: 7mV (6.3mm, niesym.) linia: 150mV, mikr.: 15mV (XLR, sym.) 75mV (mix) |
| Odbiornik, zasilanie | z doł. zasilacza |
| Odbiornik, szerokość | 420 mm |
| Odbiornik, wysokość | 42 mm |
| Odbiornik, głębokość | 183 mm |
| Odbiornik, waga | 2 kg |
| Odbiornik, złącza | 2 x XLR, sym., 2 x 6.3mm, niesym. 1 x 6.3mm, niesym. (mix) |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754239102
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „IMG STAGELINE TXS-920 – Podwójny odbiornik wieloczęstotliwościowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-616SET/2 – Wieloczęstotliwościowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 672.000-691.750MHz
1 084,81 zł
IMG STAGELINE TXS-2402SET – Podwójny, cyfrowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego PLL, 2.4GHz
1 328,35 zł
IMG STAGELINE TXS-631SET – Wieloczęstotliwościowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863-865MHz
1 023,93 zł
IMG STAGELINE MEQ-115/SW – Korektor graficzny 2-kanałowy
857,88 zł
IMG STAGELINE LTR-102 – Transformator liniowy
332,05 zł
IMG STAGELINE ECM-310W – Mikrofon elektretowy do instrumentów dętych
287,77 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.