- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE TXS-900 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz
1 715,80 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE TXS-900
Odbiornik wieloczęstotliwościowy
w technologii UHF PLL.
- Możliwość wyboru 442 kanałów w dwóch zakresach (823-832MHz oraz 863-865MHz)
- Wolne od zakłóceń presety, 4 grupy po 8 kanałów
- Możliwość równoczesnego wykorzystywania do 12 kanałów (autoscan)
- Funkcja SYNC do przesyłania wybranej częstotliwości w podczerwieni do nadajnika TXS-900HSE lub mikrofonu TXS-900HT
- Funkcja autoscan z wykrywaniem przesłuchów
- System „true diversity” z wymiennymi antenami (złącza BNC)
- Próg wyciszenia szumów (squelch) i regulacja głośności
- Wyświetlacz LCD: grupa/kanał, częstotliwość, poziom mocy sygnału RF, poziom sygnału audio AF
- Wyjścia XLR (sym.) oraz 6.3mm (niesym.), przełączane mikr./linia
- Gniazda antenowe z 8V zasilaniem dla wzmacniaczy TXS-875B
- Solidna metalowa obudowa
- W komplecie zasilacz
- Montaż dwóch odbiorników TXS-900 w racku 482mm (19″), 1U, za pomocÄ… doÅ‚. uchwytów
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE TXS-900 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE TXS-900 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Odbiornik wieloczęstotliwościowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz TXS-900 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE TXS-900 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urządzenia | wieloczęstotliwościowy odbiornik |
| Częstotliwość nośna | 823-832MHz + 863-865MHz |
| Pasmo przenoszenia | 80-18 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 1 |
| THD | < 1 % |
| Dynamika | > 100 dB |
| Stosunek S/N RF | > 100 dB |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | – |
| Moc nadajnika | – |
| ZasiÄ™g | – |
| Nadajnik, zasilanie | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, wysokość | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, waga | – |
| Nadajnik, złącza | – |
| Specyfikacja odbiornika | |
| Odbiornik, wyjścia audio | linia: 75mV, mikr.: 7mV (6.3mm, niesym.)linia: 150mV, mikr.: 15mV (XLR, sym.) |
| Odbiornik, zasilanie | z doł. zasilacza  |
| Odbiornik, szerokość | 200 mm |
| Odbiornik, wysokość | 42 mm |
| Odbiornik, głębokość | 183 mm |
| Odbiornik, waga | 1.1 kg |
| Odbiornik, złącza | 1 x XLR, sym.,1 x 6.3mm, niesym. |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754239096
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE TXS-900 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-855 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy UHF PLL, 506-542MHz
1 106,95 zł
IMG STAGELINE TXS-611SET – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863-865MHz
1 101,47 zł
IMG STAGELINE DIB-102 – 2-kanaÅ‚owy Di Box
282,24 zł
IMG STAGELINE DRIVE-12A – Profesjonalna aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 350W oraz procesorem DSP
3 376,30 zł
IMG STAGELINE FLY-16SET – 16-kanaÅ‚owy system transmisji audio PA
791,46 zł
IMG STAGELINE LR-1000U – Uchwyt w ksztaÅ‚cie U
709,65 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.