- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE TXS-895HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy, 518-542MHz
1 029,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE TXS-895HSE
Wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy
w technologii UHF PLL.
- Odpowiedni do mikrofonów nagłownych lub krawatowych z 3-pinowym złączem mini XLR
- Możliwość wyboru 16 kanałów UHF (518-542MHz), wybór za pomocą pokrętła
- Moc nadajnika: 10mW (EIRP)
- Zasilanie: 2 x 1.5V bateria AA (nie dołączane)
- W komplecie torba ze skóry ekologicznej
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE TXS-895HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy, 518-542MHz ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE TXS-895HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy, 518-542MHz?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy, 518-542MHz TXS-895HSE to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE TXS-895HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy, 518-542MHz ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urządzenia | wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy |
| Częstotliwość nośna | 518-542 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 40-18 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 1 |
| THD | – |
| Dynamika | – |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | > 30 h |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-50 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | |
| Moc nadajnika | 10 mW |
| ZasiÄ™g | – |
| Nadajnik, zasilanie | 2 x 1.5V bateria AA |
| Nadajnik, głębokość | 68 mm |
| Nadajnik, wysokość | 195 mm |
| Nadajnik, głębokość | 25 mm |
| Nadajnik, waga | 130 g |
| Nadajnik, złącza | 1 x 3-pinowy mini XLR |
| Specyfikacja odbiornika | – |
| Odbiornik, wyjÅ›cia audio | – |
| Odbiornik, zasilanie | – |
| Odbiornik, szerokość | – |
| Odbiornik, wysokość | – |
| Odbiornik, głębokość | – |
| Odbiornik, waga | – |
| Odbiornik, złącza | – |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754239225
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE TXS-895HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy, 518-542MHz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MPR-6 – Przedwzmacniacz mikrofonowy
237,96 zł
IMG STAGELINE WAVE-10A – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150W RMS
1 472,26 zł
IMG STAGELINE STA-2200 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 2200WRMS
4 538,65 zł
IMG STAGELINE STA-500 – Wzmacniacz stereo, 400WRMS
1 189,98 zł
IMG STAGELINE PAK-410 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA z 2-kanaÅ‚owym systemem wzmacniajÄ…cym, 300WRMS
1 999,00 zł
IMG STAGELINE MMX-602/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser mikrofonowo/liniowy
1 715,80 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.