- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE TXS-891 – Podwójny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 863-865MHz
1 679,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE TXS-891
Podwójne odbiorniki wieloczęstotliwościowe
w technologii UHF PLL.
- System „switching diversity” z wymiennymi antenami (złącza BNC)
- Odstęp pomiędzy poszczególnymi kanałami, pozwala na równoczesne wykorzystywanie jednego podwójnego odbiornika (2 kanały)
- Możliwość wyboru 2 x 16 kanałów UHF, TXS-891 (863-865MHz), TXS-895 (518-542MHz)
- Próg wyciszenia szumów (squelch) i funkcja Pilot Tone
- Regulacja poziomu głośności dla każdej sekcji
- Możliwość wyboru trybu blokady
- Wyświetlacz LCD: antena A/B, poziom mocy sygnału RF, poziom sygnału audio AF
- Wyjście XLR sym. dla każdej sekcji
- Wyjście 6.3mm dla sygnału zmiksowanego
- Gniazda antenowe z zasilaniem dla wzmacniaczy TXS-875B
- W komplecie zasilacz
- Montaż w racku 482mm (19″), 1U, za pomocÄ… dołączonych uchwytów
TXS-891: Nie wymaga licencji w krajach UE.
TXS-895: Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
TXS-895: Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
Podwójny odbiornik wieloczęstotliwościowy
w technologii UHF PLL.
- System „switching diversity” z wymiennymi antenami (złącza BNC)
- Odstęp pomiędzy poszczególnymi kanałami, pozwala na równoczesne wykorzystywanie jednego podwójnego odbiornika (2 kanały)
- Możliwość wyboru 2 x 16 kanałów UHF (863-865MHz)
- Próg wyciszenia szumów (squelch) i funkcja Pilot Tone
- Regulacja poziomu głośności dla każdej sekcji
- Możliwość wyboru trybu blokady
- Wyświetlacz LCD: antena A/B, poziom mocy sygnału RF, poziom sygnału audio AF
- Wyjście XLR sym. dla każdej sekcji
- Wyjście 6.3mm dla sygnału zmiksowanego
- Gniazda antenowe z zasilaniem dla wzmacniaczy TXS-875B
- W komplecie zasilacz
- Montaż w racku 482mm (19″) 1U, za pomocÄ… dołączonych uchwytów
Nie wymaga licencji w krajach UE.
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE TXS-891 – Podwójny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 863-865MHz ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE TXS-891 – Podwójny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 863-865MHz?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Podwójny odbiornik wieloczęstotliwościowy, 863-865MHz TXS-891 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE TXS-891 – Podwójny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 863-865MHz ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | – |
| Typ urządzenia | wieloczęstotliwościowy odbiornik |
| Częstotliwość nośna | 863-865 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 40-18 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 2 |
| THD | < 0.6 % |
| Dynamika | > 105 dB |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | – |
| Moc nadajnika | – |
| ZasiÄ™g | – |
| Nadajnik, zasilanie | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, wysokość | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, waga | – |
| Nadajnik, złącza | – |
| Specyfikacja odbiornika | – |
| Odbiornik, wyjścia audio | 500mV/1kΩ (6.3mm) 150mV/150Ω (XLR, sym.) |
| Odbiornik, zasilanie | z doł. zasilacza  |
| Odbiornik, szerokość | 420 mm |
| Odbiornik, wysokość | 55 mm |
| Odbiornik, głębokość | 230 mm |
| Odbiornik, waga | 2.1 kg |
| Odbiornik, złącza | 2 x XLR, sym., 1 x 6.3mm, niesym. |
EAN: 4007754239249
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE TXS-891 – Podwójny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 863-865MHz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MPR-6 – Przedwzmacniacz mikrofonowy
237,96 zł
IMG STAGELINE TXS-606LT/2 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy 672.000-691.975MHz, z mikrofonem krawatowym
608,80 zł
IMG STAGELINE FLY-16R – 16-kanaÅ‚owy odbiornik audio
370,80 zł
IMG STAGELINE ECMS-90 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy
869,00 zł
IMG STAGELINE TXS-686 – 8-krotny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 672.000-696.975MHz
4 151,20 zł
IMG STAGELINE MPX-1/BK – Mikser stereo dla DJ
839,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.