- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE TXS-1800 – Odbiornik wieloczęstotliwościowy
1 329,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE TXS-1800
Odbiornik wieloczęstotliwościowy 1.8GHz,
w technologii UHF PLL.
- Możliwość wyboru 192 częstotliwości UHF (1785-1800MHz)
- Funkcja ACT do przesyłania wybranej częstotliwości w podczerwieni do nadajnika TXS-1800HSE lub mikrofonu TXS-1800HT
- System „true diversity” z wymiennymi antenami (złącza BNC)
- Automatyczne wyszukiwanie częstotliwości
- Próg wyciszenia szumów (squelch) i funkcja Pilot tone
- Automatyczna blokada
- Wyświetlacz LCD: częstotliwość, antena A/B, poziom mocy sygnału RF, poziom sygnału audio AF, stan baterii nadajnika
- Wyjście XLR i 6.3mm
- W komplecie zasilacz
- Montaż w racku 482mm (19″) 1U, za pomocą dołączonych uchwytów
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać się z uwagami w dziale „WAŻNE INFORMACJE”!
Prosimy zapoznać się z uwagami w dziale „WAŻNE INFORMACJE”!
SOUNDCHECK 11/2014
„Systemy bezprzewodowe serii TXS doskonale sprawdzają się na każdej scenie. Dzięki nowoczesnej technologii są odporne na zakłócenia.”
+ Łatwa konfiguracja
+ Wysoka odporność na zakłócenia
+ Duży zasięg pracy
+ Łatwa konfiguracja
+ Wysoka odporność na zakłócenia
+ Duży zasięg pracy
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE TXS-1800 – Odbiornik wieloczęstotliwościowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE TXS-1800 – Odbiornik wieloczęstotliwościowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Odbiornik wieloczęstotliwościowy TXS-1800 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE TXS-1800 – Odbiornik wieloczęstotliwościowy ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urządzenia | odbiornik wieloczęstotliwościowy |
| Częstotliwość nośna | 1 785-1 800 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 60-16 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 1 |
| THD | < 0.8 % |
| Dynamika | > 95 dB |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga całkowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasięg | – |
| Nadajnik, zasilanie | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, wysokość | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, waga | – |
| Nadajnik, złącza | – |
| Specyfikacja odbiornika | |
| Odbiornik, wyjścia audio | 50mV/1kΩ (6.3mm) 50mV/150Ω (XLR, sym.) |
| Odbiornik, zasilanie | z doł. zasilacza |
| Odbiornik, szerokość | 212 mm |
| Odbiornik, wysokość | 47 mm |
| Odbiornik, głębokość | 175 mm |
| Odbiornik, waga | 1 300 g |
| Odbiornik, złącza | 1 x XLR, sym.,1 x 6.3mm niesym. |
EAN: 4007754238921
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „IMG STAGELINE TXS-1800 – Odbiornik wieloczęstotliwościowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-812SET – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863.80MHz oraz 864.20MHz
1 046,12 zł
IMG STAGELINE MXR-4 – 4-kanałowy mikser audio
553,45 zł
IMG STAGELINE TXS-606HSE – Wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy, 672.000-696.975MHz
472,00 zł
IMG STAGELINE WAVE-10A – Aktywny zestaw głośnikowy, 150W RMS
1 472,26 zł
IMG STAGELINE TXS-611SET – Wieloczęstotliwościowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863-865MHz
1 101,47 zł
IMG STAGELINE WAVE-12A – Aktywny zestaw głośnikowy, 200WRMS
1 771,15 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.