- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE TRITON-350 – Aktywny zestaw nagÅ‚oÅ›nieniowy PA
2 300,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE TRITON-350
Kompaktowy, aktywny system nagłośnieniowy zapewniający doskonałą jakość oraz wysoki poziom dźwięku. Wbudowany mikser pozwala na pracę w systemie sat/sub stereo, a także w roli pełnopasmowego zestawu mono. Głośniki satelitarne mogą być podłączane do subwoofera bez użycia kabli (smart click system). W komplecie regulowane statywy, które można również ustawiać na subwooferze. Na czas transportu, głośniki satelitarne chowane są do wnęki w obudowie subwoofera.
Aktywny zestaw nagłośnieniowy PA, 500WMAX, 320WRMS
- System subwoofer/satelity z wbudowanym 3-kanałowym wzmacniaczem oraz mikserem
- Solidne i wytrzymałe obudowy z tworzywa sztucznego o niskim rezonansie
- Subwoofer wyposażony w najwyższej klasy 25cm (10″) gÅ‚oÅ›nik basowy
- 13cm (5″) gÅ‚oÅ›niki Å›redniotonowe oraz 25mm (1″) wysokotonowe z tubÄ… CD oraz tytanowÄ… membranÄ…
- Regulacja balansu sat/sub oraz limiter
- Symetryczne (XLR) i niesymetryczne (RCA) wejścia oraz zrównoleglone wyjścia
- Przełącznik stereo/mono oraz regulacja barwy (efekt) dla dopasowania do warunków akustycznych
- Podczas transportu, zestawy satelitarne wkładane do subwoofera
- W komplecie kable głośnikowe oraz statywy pozwalające także na ustawienie głośnika satelitarnego na subwooferze
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE TRITON-350 – Aktywny zestaw nagÅ‚oÅ›nieniowy PA ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE TRITON-350 – Aktywny zestaw nagÅ‚oÅ›nieniowy PA?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywny zestaw nagłośnieniowy PA TRITON-350 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE TRITON-350 – Aktywny zestaw nagÅ‚oÅ›nieniowy PA ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc znamionowa RMS | 320W (SUB) + 2 x 50W (SAT) |
| Moc muzyczna MAX | 500W |
| Głośniki | 1 x 25cm (10") niskotonowy, 2 x 13cm (5") średniotonowy, 2 x 25mm (1") wys. tubowy |
| Max SPL | 120dB, 123dB music, 126dB peak |
| Pasmo przenoszenia | 50-20 000Hz |
| WejÅ›cia | – |
| <span class="tab">Symetryczne</span> | combo XLR/6.3mm, 440mV (linia), 7mV (mikr.) |
| <span class="tab">Niesymetryczne</span> | RCA, gniazdo 3.5mm, 200mV |
| WyjÅ›cia | – |
| <span class="tab">Linia sym.</span> | gniazdo 6.3mm |
| <span class="tab">Głośniki satelit. (>150Hz)</span> | 2 x gniazdo 6.3mm |
| Stosunek S/N | > 80dB |
| Zasilanie | 230V~/50Hz/510VA |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| <span class="tab">Subwoofer (SxWxG)</span> | 350 x 455 x 412mm |
| <span class="tab">Głośniki satelit. (SxWxG)</span> | 145 x 230 x 110mm |
| Waga | 14kg (SUB), 2kg (SAT) |
EAN: 4007754246605
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE TRITON-350 – Aktywny zestaw nagÅ‚oÅ›nieniowy PA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE FGA-102 – Profesjonalny transformator liniowy, stereo
282,24 zł
IMG STAGELINE TXS-855 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy UHF PLL, 506-542MHz
1 106,95 zł
IMG STAGELINE CM-7 – Mikrofon pojemnoÅ›ciowy
734,00 zł
IMG STAGELINE ECMS-60 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy
470,43 zł
IMG STAGELINE PSUB-18L – Profesjonalny aktywny subwoofer, 800W
4 249,00 zł
IMG STAGELINE LTR-102 – Transformator liniowy
332,05 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.