- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SPX-21M – Głośnik pełnopasmowy HiFi, 25WMAX, 12WRMS, 4Ω
127,26 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
SPX-21M
Kategorie: Głośniki do kolumn domowych, Głośniki pełnopasmowe i koaksjalne, Monacor
Tag: Monacor
Opis
MONACOR SPX-21M
Głośnik pełnopasmowy HiFi, 12WRMS, 4Ω
- Bardzo wysoka jakość dźwięku
- Laminowana membrana z odwróconym frontem i wentylacją układu napędowego
- Neodymowy układ napędowy o dużej mocy
- Specjalne płaskie zawieszenie, mała masa ruchoma
- Idealne do zastosowań w systemach liniowych lub kolumnach głośnikowych
- W połączeniu z głośnikiem nisko-średniotonowym sprawdza się jako wysokotonowy o bardzo niskiej częstotliwości odcięcia
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SPX-21M – Głośnik pełnopasmowy HiFi, 25WMAX, 12WRMS, 4Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SPX-21M – Głośnik pełnopasmowy HiFi, 25WMAX, 12WRMS, 4Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik pełnopasmowy HiFi, 25WMAX, 12WRMS, 4Ω SPX-21M to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SPX-21M – Głośnik pełnopasmowy HiFi, 25WMAX, 12WRMS, 4Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 4 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | f3-22 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 170 Hz |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 12 W |
| Moc muzyczna MAX | 25 W |
| Skuteczność | 84 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.6 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 1.45 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 4.66 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.53 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.47 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 0.1 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 3.74 Ω |
| Współczynnik BxL | 3.32 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 0.12 mH |
| Średnica cewki | Ø 20 mm |
| Materiał korpusu cewki | Kapton |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 1.2 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 13 cm2 |
| Waga magnesu | 25.8 g |
| Średnica magnesu | Ø 29 mm |
| Otwór montażowy | Ø 50.5 mm |
| Głębokość montażowa | 33.4 mm |
| Średnica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | 45 mm |
| Rozstaw otworów Y | 45 mm |
| Wymiary | 55.5 x 55.5 x 34 mm |
| Średnica zewnętrzna | – |
| Szerokość | 55.5 mm |
| Wysokość | 55.5 mm |
| Głębokość | 34 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 0.09 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 2" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.06 x 0.045 x 0.06 m |
| Waga brutto | 0.098 kg |
| Waga netto | 0.087 kg |
EAN: 4007754221305
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR SPX-21M – Głośnik pełnopasmowy HiFi, 25WMAX, 12WRMS, 4Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR TXA-815ACCU – Akumulator żelowy 12V
160,47 zł
MONACOR ADP-DAO-0X2 – Konwerter wyjściowy AVIO Dante®/analog
1 618,88 zł
MONACOR SPC-75/WS – Kabel głośnikowy „STANDARD QUALITY”, 2 x 0.75mm2, szpula 100m
547,97 zł
MONACOR RCB-870 – Uchwyt rack 482mm (19″), 1U
201,98 zł
MONACOR PAB-308/WS – Uniwersalne zestawy głośnikowe, 125WRMS, 8Ω
1 577,43 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.