- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR FTX-0617 – 2-drożny, koaksjalny głośnik PA, 150W, 8Ω
774,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR FTX-0617
2-drożny, koaksjalny głośnik PA, 150W, 8Ω
- 165mm (6½”) głośnik basowy PA o dużej mocy i wysokiej efektywności
- Koaksjalnie zamontowany 25mm (1″, 34mm cewka) tubowy driver wysokotonowy
- Opracowany w oparciu o metody FEA napęd ze wspólnym magnesem dla uzyskania małej głębokości montażowej
- Wbudowany pierścień redukujący zakłócenia elektromagnetyczne
- Wytrzymały odlewany kosz z tylną wentylacją układu centrującego
- Odporna na temperaturę 50mm (2″) cewka nawinięta na karkasie z włókna szklanego
- Driver wysokotonowy z 34mm cewką oraz membraną z poliamidu
- Nominalny kąt promieniowania tuby wysokotonowej: 100°
- Idealne rozwiązanie do kompaktowych zestawów satelitarnych, monitorów studyjnych oraz zestawów HiFi wspartych subwooferem
- Wymagane zastosowanie zwrotnicy (zalecana częstotliwość podziału: > 2200Hz)
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR FTX-0617 – 2-drożny, koaksjalny głośnik PA, 150W, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR FTX-0617 – 2-drożny, koaksjalny głośnik PA, 150W, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 2-drożny, koaksjalny głośnik PA, 150W, 8Ω FTX-0617 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR FTX-0617 – 2-drożny, koaksjalny głośnik PA, 150W, 8Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω (bass), 8 Ω (tweeter) |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | 110-3,000 Hz (bass) 1,500-22,000 Hz (tweeter) |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 105 Hz (bass) / 1,200 Hz (tweeter) |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | 1 200 Hz |
| Moc znamionowa RMS | 150 W (bass) / 40 W (tweeter) |
| Moc muzyczna MAX | 300 W (bass) / 80 W (tweeter) |
| Skuteczność | 92 dB (bass) / 103 dB (tweeter) |
| Max SPL | 114 dB |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | 100° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 100° |
| Kąt promieniowania w pionie | 100° |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.21 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 11 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 3.85 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 1.02 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.807 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 7 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 5.57 Ω |
| Współczynnik BxL | 6.28 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 0.23 mH |
| Średnica cewki | Ø 50 mm (bass) / Ø 34 mm (tweeter) |
| Materiał korpusu cewki | glass fibre |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 2.0 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 143 cm2 |
| Waga magnesu | 0.88 kg |
| Średnica magnesu | Ø 136 mm |
| Otwór montażowy | Ø 150 mm |
| Głębokość montażowa | 93 mm |
| Średnica otworu montażowego | 173-175 mm |
| Rozstaw otworów X | 121-123 mm |
| Rozstaw otworów Y | 121-123 mm |
| Wymiary | 162 x 162 x 93 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 188 mm |
| Szerokość | 162 mm |
| Wysokość | 162 mm |
| Głębokość | 93 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 2.28 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 6.5" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.185 x 0.14 x 0.185 m |
| Waga brutto | 2.61 kg |
| Waga netto | 2.28 kg |
EAN: 739894593151
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR FTX-0617 – 2-drożny, koaksjalny głośnik PA, 150W, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR MDM-60 – Pianka czopowa do zestawów głośnikowych, 60mm, 100 x 50cm
193,68 zł
MONACOR TM-25 – Megafon
608,80 zł
MONACOR PA-704 – Wzmacniacz miksujący PA, mono
830,20 zł
MONACOR SPC-515/SW – Kabel głośnikowy „TOP QUALITY”, 2 x 1.5mm2, 100m
1 544,27 zł
MONACOR PA-948S – Wzmacniacz mocy PA, mono, 480WRMS
3 376,30 zł
8x MONACOR EUL-30 + JBL VMA 260 – nagłośnienie naścienne do 150m2
6 294,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.