- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SPL-6 – 2-kanałowy limiter z mikrofonem pomiarowym oraz funkcją timera
12 599,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR SPL-6
2-kanałowy limiter
z mikrofonem pomiarowym oraz funkcją timera.
- Regulowany próg threshold oraz poziom wyjściowy
- Wskaźnik dB(A), dB(C) oraz dB peak
- 10-punktowy equalizer
- 10-pasmowy limiter
- 64 dniowa pamięć
- Time slot, 3 różne poziomy limitowania dla każdego dnia
- Możliwość zdalnego sterowania przez Internet
- Wymagana instalacja licencji do zarządzania
- Możliwość podłączenia zewnętrznego wyświetlacza SPL-D2
- Wejścia i wyjścia na gniazdach XLR
- Wejście mikrofonowe
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SPL-6 – 2-kanałowy limiter z mikrofonem pomiarowym oraz funkcją timera ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SPL-6 – 2-kanałowy limiter z mikrofonem pomiarowym oraz funkcją timera?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 2-kanałowy limiter z mikrofonem pomiarowym oraz funkcją timera SPL-6 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SPL-6 – 2-kanałowy limiter z mikrofonem pomiarowym oraz funkcją timera ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | 2-channel limiter |
| Pasmo przenoszenia | 5-22 000 Hz |
| Zakres regulacji | – |
| Regulowane częstotliwości | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| Czułość wejściowa | 6 V |
| Impedancja wejściowa | 50 kΩ |
| Sygnał wyjściowy | – |
| Impedancja wyjściowa | 50 Ω |
| Wzmocnienie | – |
| Zasilanie phantom | – |
| Kompresja | – |
| Wsp. bramki | – |
| Częstotliwość podziału | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| Przełożenie przekładni | – |
| Stosunek S/N | > 80 dB |
| Separacja kanałów | – |
| THD | < 0.06 % |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | ˜ 100-240 V/50 HZ/15 W |
| Wymiary | 482 x 45 x 175 mm |
| Waga | 2.7 kg |
| Złącza wejściowe | 2 x XLR, bal. (line), 1 x XLR (measuring microphone) |
| Złącza wyjściowe | 2 x XLR, bal. (line) |
| Inne cechy | threshold: 70-120 dB(A), output correction: -50 to +18 dB, microphone correction: -40 to +18 dB, maximum adjustment range: -6 to -50 dB |
EAN: 4007754254556
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR SPL-6 – 2-kanałowy limiter z mikrofonem pomiarowym oraz funkcją timera” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR PATL-105 – Konwerter 100V/linia, 5-strefowy
398,47 zł
MONACOR INS-100R – Odbiornik HDMI™
387,40 zł
BOSCH – PLN‑6TMW Timer tygodniowy Plena
Zapytaj o cenę
ITC Audio T-6235 Przekaźnik 10 torowy
1 956,62 zł
ITC Audio T-6235 – niezawodny przekaźnik 10 torowy do systemów Public Address 100V. Obsługuje 10 torów wyjściowych i alarmowych, automatyczne wyłączenie alarmu, obudowa Rack 2U, moc 15W, wymiary 485 x 349 x 87 mm, waga 7,5 kg. Kompatybilny z matrycą T-6225, idealny do nowoczesnych instalacji PA. 🔊⚙️
ITC Audio – T-8000C Manipulator strefowy
530,36 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.