- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE PPA-4 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo, 4 wyjÅ›cia
332,05 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PPA-4
Kategorie: IMG STAGELINE, Nagłośnienie instalacyjne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE PPA-4
Wzmacniacz słuchawkowy stereo
- 4 oddzielne wzmacniacze słuchawkowe w jednej obudowie, każdy z osobnym regulatorem
- Wejścia i wyjścia na gniazdach 6.3mm stereo
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE PPA-4 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo, 4 wyjÅ›cia ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE PPA-4 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo, 4 wyjÅ›cia?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wzmacniacz słuchawkowy stereo, 4 wyjścia PPA-4 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE PPA-4 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo, 4 wyjÅ›cia ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | przedwzmacniacz słuchawkowy |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Zakres regulacji | – |
| Regulowane czÄ™stotliwoÅ›ci | – |
| Sygnał wejściowy | 300 mV |
| CzuÅ‚ość wejÅ›ciowa | – |
| Impedancja wejÅ›ciowa | – |
| Sygnał wyjściowy | 2 x 16mWRMS/8Ω, 2 x 35mWRMS/32Ω, 2 x 15mWRMS/600Ω (na słuchawkę) |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Wzmocnienie | – |
| Zasilanie phantom | – |
| Kompresja | – |
| Wsp. bramki | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| PrzeÅ‚ożenie przekÅ‚adni | – |
| Stosunek S/N | 64 dB |
| Separacja kanałów | – |
| THD | 0.1 % |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | z doł. zasilacza |
| Wymiary | 117 x 93 x 40mm |
| Waga | 560 g |
| Złącza wejściowe | 1 x gniazdo 6.3mm |
| Złącza wyjściowe | 4 x gniazdo 6.3mm |
| Inne cechy | – |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754180084
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość wejść liniowych | 1 |
| Wbudowane odtwarzacze | NIE |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE PPA-4 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo, 4 wyjÅ›cia” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MC-31 – 3-kanaÅ‚owy sumator mikrofonowy
166,00 zł
IMG STAGELINE DM-730 –
376,33 zł
IMG STAGELINE ECMS-60 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy
470,43 zł
IMG STAGELINE DRUMSET-1 – Zestaw mikrofonów perkusyjnych
1 046,12 zł
IMG STAGELINE PPA-100/SW – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy, stereo
835,74 zł
IMG STAGELINE LR-1000U – Uchwyt w ksztaÅ‚cie U
709,65 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.