- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR NTR12-3018D – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy PA, 350W, 8Ω
1 249,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
NTR12-3018D
Kategorie: Głośniki do kolumn, Głośniki do kolumn estradowych, Głośniki Niskotonowe do kolumn estradowych, Monacor
Tag: Monacor
Opis
MONACOR NTR12-3018D
Głośniki PA
Seria NTR marki CELESTION to głośniki z neodymowym napędem, opracowane w oparciu o najnowsze metody analizy komputerowej. Są bardzo lekkie i charakteryzują się perfekcyjnym promieniowaniem oraz bardzo niskimi zniekształceniami harmonicznymi.
Głośnik nisko-średniotonowy PA, 350W, 8Ω
- 30cm (12″) gÅ‚oÅ›nik z neodymowym napÄ™dem
- Odporna na deformacje, wzmacniana kewlarem papierowa membrana o niskim rezonansie
- 75mm (3″) odporna na ciepÅ‚o cewka
- Specjalistycznie ukształtowany system odprowadzania zapewniający ochronę przed kondensacją ciepła i przegrzaniem
- Zawieszenie z rolowanej gumy dla uzyskania doskonałej liniowości oraz dużego wychylenia membrany
- Bardzo niskie zniekształcenia harmoniczne (THD)
- Niska waga (tylko 2.6kg) dzięki wykonaniu kosza z odlewu aluminiowego
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR NTR12-3018D – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy PA, 350W, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR NTR12-3018D – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy PA, 350W, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik nisko-średniotonowy PA, 350W, 8Ω NTR12-3018D to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR NTR12-3018D – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy PA, 350W, 8Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | f3-4 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 58 Hz |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 350 W |
| Moc muzyczna MAX | 700 W |
| Skuteczność | 98 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.128 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 57.2 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 2.5 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.326 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.29 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 51 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 5.69 Ω |
| Współczynnik BxL | 19.54 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 0.78 mH |
| Średnica cewki | Ø 75 mm |
| Materiał korpusu cewki | glass fibre |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 4.0 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 540 cm2 |
| Waga magnesu | – |
| Åšrednica magnesu | – |
| Otwór montażowy | Ø 286 mm |
| Głębokość montażowa | 125 mm |
| Średnica otworu montażowego | Ø 298-304 mm |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 318 mm x 137 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 318 mm |
| Szerokość | Ø 318 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 137 mm |
| Kolor | black |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 2.6 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 12" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.36 x 0.21 x 0.36 m |
| Waga brutto | 3.91 kg |
| Waga netto | 2.66 kg |
EAN: 739894549158
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR NTR12-3018D – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy PA, 350W, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR ECM-500 – Mikrofon pulpitowy PA
553,45 zł
MONACOR DN-1218PAX – 2-drożna zwrotnica dla 8Ω
249,03 zł
MONACOR EDL-116TW – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA, 100V
276,70 zł
MONACOR EDL-116TW – głośnik sufitowy PA 100V to sposób na czyste komunikaty i muzykę tła bez widocznych kolumn na ścianach. Pracuje z odczepami 10/6/3/1,5 W, ma skuteczność 92 dB/W/m, Max SPL 102 dB, pasmo 90 Hz–20 kHz oraz 15 cm koaksjalny układ 2-drożny. Sprawdzi się w biurach, hotelach, sklepach, szkołach i obiektach publicznych. Metalowa obudowa, maskownica, otwór Ø166 mm, głębokość 55 mm, montaż w suficie 10–40 mm i sprężynkowe złącza ułatwiają szybką, estetyczną instalację
MONACOR EDL-24 – GÅ‚oÅ›niki sufitowe PA
143,86 zł
MONACOR STA-200D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo PA, 250WRMS
1 715,80 zł
MONACOR MCA-158 – Kabel połączeniowy audio, 1.5m
160,47 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.