- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SP-12A/302PA – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy PA, 300W, 8Ω
691,83 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
SP-12A/302PA
Kategorie: Głośniki do kolumn, Głośniki do kolumn estradowych, Głośniki Niskotonowe do kolumn estradowych, Głośniki Średniotonowe do kolumn estradowych, Monacor
Tag: Monacor
Opis
MONACOR SP-12A/302PA
Głośnik nisko-średniotonowy PA, 300W, 8Ω
- Profesjonalny gÅ‚oÅ›nik 30cm (12″) o wysokiej mocy i dużym skoku membrany
- Odlewany kosz
- Wodoodporna, powlekana membrana
- Szerokie pasmo, niski poziom zniekształceń przy wysokiej efektywności
- Doskonała wierność odtwarzania niskich częstotliwości
- Centralny kanał wentylujący, dodatkowy magnes dla optymalizacji pola magnetycznego i wyrównania poziomu impedancji
- Idealny do obudowy typu bass-reflex, o pojemności od 30 litrów
HOBBY HiFi 05/2013
„GÅ‚oÅ›nik SP-12A/302PA od IMG Stage Line jest wspaniaÅ‚ym rozwiÄ…zaniem do 3-drożnych systemów o głębokim basie oraz wysokiej stabilnoÅ›ci poziomu.”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SP-12A/302PA – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy PA, 300W, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SP-12A/302PA – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy PA, 300W, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik nisko-średniotonowy PA, 300W, 8Ω SP-12A/302PA to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SP-12A/302PA – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy PA, 300W, 8Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | f3-4 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 50 Hz |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 300 W |
| Moc muzyczna MAX | 600 W |
| Skuteczność | 99 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.19 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 50 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 7.87 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.35 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.34 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 77 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 6.4 Ω |
| Współczynnik BxL | 16.98 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 0.8 mH |
| Średnica cewki | Ø 66 mm |
| Materiał korpusu cewki | Kapton |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 5 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 530 cm2 |
| Waga magnesu | 2 kg |
| Średnica magnesu | Ø 154 mm |
| Otwór montażowy | Ø 284 mm |
| Głębokość montażowa | 123 mm |
| Åšrednica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 313mm x 135mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 313 mm |
| Szerokość | Ø 313 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 135 mm |
| Kolor | black |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 5.1 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 12" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.345 x 0.165 x 0.35 m |
| Waga brutto | 5.8 kg |
| Waga netto | 5.1 kg |
EAN: 4007754191059
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR SP-12A/302PA – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy PA, 300W, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR SPH-6M – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi, 60WRMS, 8Ω
332,05 zł
MONACOR SPE-230/WS – Pary gÅ‚oÅ›ników do montażu wpustowego, 8Ω
193,68 zł
MONACOR SPE-230/WS – para głośników do montażu wpustowego 8 Ω to pasywne, 2-drożne głośniki koaksjalne do instalacji niskoimpedancyjnych. Oferują moc 25 W RMS i 50 W MAX, impedancję 8 Ω, skuteczność 85 dB/W/m, pasmo 100 Hz–20 kHz, otwór montażowy Ø110 mm oraz głębokość 50 mm. Sprawdzą się w samochodzie, na łodzi, tarasie, w domu i prostych systemach nagłośnienia. Tweeter chłodzony ferrofluidem, odporność na wilgoć, plastikowa membrana i biała obudowa ułatwiają trwały montaż. Sprawdź specyfikację i zamów na akustyka.pl.
MONACOR PA-4040MPX – Mikser 4-strefowy
1 660,45 zł
MONACOR EX-1W – Wzbudnik audio, 5W, 8Ω
260,10 zł
MONACOR SAM-500D – Aktywny, cyfrowy moduÅ‚ subwoofera 500WRMS przy 4Ω
1 771,15 zł
4x MONACOR EUL-80 + HQM 2120BC – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
4 114,47 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.