- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE MXR-120PRO – Profesjonalny 12-kanaÅ‚owy mikser audio
1 399,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MXR-120PRO
Kategorie: IMG STAGELINE, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE MXR-120PRO
Profesjonalny 12-kanałowy mikser audio
z wbudowanym urzÄ…dzeniem efektowym DSP, odtwarzaczem MP3 oraz odbiornikiem Bluetooth.
- Wbudowany interfejs USB audio (wykrywany jako zewnętrzna karta dźwiękowa)
- Port USB full-duplex (równoczesne nagrywanie i odtwarzanie)
- 8 kanałów wejściowych mono, z regulacją wzmocnienia, 3-punktowym korektorem i regulatorem panoramy
- 2 kanały wejściowe stereo, z 3-punktowym korektorem i regulatorem balansu
- Odtwarzacz MP3 z interfejsem USB oraz odbiornikiem Bluetooth
- 16 efektów DSP
- Regulowane wyjście FX send oraz Aux return
- Zasilanie phantom +48V, wyłączane
- Regulowane wyjście słuchawkowe
- Diodowy wskaźnik poziomu stereo
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE MXR-120PRO – Profesjonalny 12-kanaÅ‚owy mikser audio ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE MXR-120PRO – Profesjonalny 12-kanaÅ‚owy mikser audio?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Profesjonalny 12-kanałowy mikser audio MXR-120PRO to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE MXR-120PRO – Profesjonalny 12-kanaÅ‚owy mikser audio ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Kanały wejściowe | 12 |
| Ilość wejść mix/mono | 8 |
| Ilość wejść stereo | 2 |
| Liczba kanałów | – |
| Liczba wejść | – |
| Wejście mikrofonowe | 0.6 mV, sym. 8 x XLR |
| Wejście liniowe | 80 mV (stereo), 2 x 6.3 mm L/R 7 mV (mono), 8 x 6.3 mm |
| WejÅ›cie CD | – |
| WejÅ›cie phono | – |
| Tape (odtwarzanie) | – |
| Wejście aux | 340 mV, 1 x 6.3 mm L/R |
| WejÅ›cie Insert | – |
| Powrót efektu | – |
| Wyjście master | 760 mV, 1 x 6.3 mm L/R |
| WyjÅ›cie record | – |
| Monitor wyjÅ›cie | – |
| WyjÅ›cie Booth | – |
| WyjÅ›cia Aux | – |
| WyjÅ›cie Insert | – |
| Wysyłka efektu | 9 V, 1 x 6.3 mm |
| Control room | – |
| Tape | – |
| Słuchawki | ≥ 8 Ω, 1 x 6.3 mm |
| Lampka na gÄ™siej szyi | – |
| WiFi | – |
| USB | tak |
| Bluetooth | tak |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| THD | < 0.03 % |
| Stosunek S/N | > 75 dBA |
| PrzesÅ‚uch | – |
| Korektor basy | ±15 dB/80 Hz |
| Korektor średnie | ±15 dB/2.5 kHz |
| Korektor wysokie | ±15 dB/12 kHz |
| Korektor graficzny | – |
| Talkover | – |
| Zasilanie phantom | +48 V |
| Crossfader | – |
| Odtwarzacz | – |
| KoÅ„cówka mocy | – |
| Zasilanie | ˜ 230 V/50 Hz/30 VA |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 30 VA |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 484 mm |
| Wysokość | 93 mm |
| Głębokość | 320 mm |
| Wysokość (U) | – |
| Waga | 4.4 kg |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.53 x 0.385 x 0.14 m |
| Waga brutto | 5.14 kg |
| Waga netto | 4.48 kg |
EAN: 4007754273359
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość wejść liniowych | 10 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 8 |
| Wbudowane odtwarzacze | TAK |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE MXR-120PRO – Profesjonalny 12-kanaÅ‚owy mikser audio” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Melodika – GÅ‚oÅ›nik Instalacyjny BLI6
695,00 zł
Oceniono 5.00 na 5
Melodika BLI6 to dwudrożny głośnik instalacyjny sufitowy z serii Back in Black Invisible, wyposażony w 1-calowy tweeter z jedwabną kopułką oraz 6,5-calowy przetwornik ze zbrojonego włókna szklanego z korektorem fazy. Oferuje pasmo przenoszenia 55–20 000 Hz, impedancję 8 Ω, moc ciągłą RMS 150 W przy zalecanej mocy wzmacniacza do 100 W oraz skuteczność 89 dB. Niskoprofilowa konstrukcja (głębokość montażowa zaledwie 88 mm, otwór montażowy 210 mm) umożliwia instalację w sufitach podwieszanych, ścianach i meblach. Maskownica w kolorze białym nadaje się do przemalowania, a regulacja zwrotnicy (0 dB / –2 dB) pozwala dopasować brzmienie do akustyki pomieszczenia. Sprawdzi się w salonie, sypialni, sali konferencyjnej i kinie domowym.
Zestaw AUXDIO – podtynkowy odtwarzacz Å›cienny z gÅ‚oÅ›nikami sufitowymi 10W
Monitor Audio W150-LCR – GÅ‚oÅ›nik Å›cienny
1 479,00 zł
Monitor Audio W150‑LCR – wysokiej klasy głośnik ścienny do kina domowego. Z przetwornikami 2×5″ MMP II i 1×1″ C‑CAM, pasmem 60 Hz–30 kHz, skutecznością 88 dB, mocą RMS 100 W i montażem Tri-Grip. Dyskretna maskownica, głębokość tylko 100,2 mm, obudowa mineral filled ABS. Idealny do montażu w ścianie lub suficie.
AMC PCR 5T + HQM 2250BC – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia sufitowego dla powierzchni do 300m2
5 128,50 zł
POLTON KR10-TR + HQM 2250BC – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 500m2
6 299,97 zł
Monitor Audio Climate Garden 140 – GÅ‚oÅ›nik ogrodowy
1 999,00 zł
Monitor Audio Climate Garden 140 to kompaktowy głośnik ogrodowy outdoor IP55 z przetwornikami MMP II i Gold C‑CAM, pasmem 100 Hz–30 kHz, mocą 40 W RMS, skutecznością 88 dB, SPL 104 dB, montażem na ścianie, tyczce lub wsporniku z obrotem 32°, obudową z odlewanego polimeru odporną na UV i temperatury od –20 °C do 70 °C. Estetyczny, trwały wybór do ogrodów i tarasów.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.