- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE MXR-120 – 12-kanaÅ‚owy mikser audio
1 411,43 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MXR-120
Kategorie: IMG STAGELINE, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE MXR-120
12-kanałowy mikser audio
z wbudowanym odtwarzaczem MP3 oraz odbiornikiem Bluetooth.
- Wbudowany interfejs USB audio (wykrywany jako zewnętrzna karta dźwiękowa)
- Port USB full-duplex (równoczesne nagrywanie i odtwarzanie)
- 10 kanałów wejściowych mono, z regulacją wzmocnienia, 3-punktowym korektorem i regulatorem panoramy
- 1 kanał wejściowy stereo, z 3-punktowym korektorem i regulatorem balansu
- Odtwarzacz MP3 z interfejsem USB oraz odbiornikiem Bluetooth
- Regulowany efekt delay
- Regulowane wyjście FX send oraz Aux return
- Podłączenie nagrywania/odtwarzania
- 5-punktowy korektor graficzny stereo
- Zasilanie phantom +48V, wyłączane
- Odsłuch PFL (pre-fader) dla kanałów wejściowych stereo przez regulowane wyjście słuchawkowe
- Diodowy wskaźnik poziomu stereo
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE MXR-120 – 12-kanaÅ‚owy mikser audio ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE MXR-120 – 12-kanaÅ‚owy mikser audio?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 12-kanałowy mikser audio MXR-120 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE MXR-120 – 12-kanaÅ‚owy mikser audio ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Kanały wejściowe | 12 |
| Ilość wejść mix/mono | 10 |
| Ilość wejść stereo | 1 |
| Liczba kanałów | – |
| Liczba wejść | – |
| Wejście mikrofonowe | 2.2 mV, sym. 10 x XLR |
| Wejście liniowe | 50 mV (stereo), 1 x 6.3 mm L/R 30 mV (mono), 10 x 6.3 mm |
| WejÅ›cie CD | – |
| WejÅ›cie phono | – |
| Tape (odtwarzanie) | 290Â mV, 1 x RCA L/R |
| Wejście aux | 420 mV, 1 x 6.3 mm L/R |
| WejÅ›cie Insert | – |
| Powrót efektu | – |
| Wyjście master | 880 mV, sym. 1 x XLR L/R 880 mV, 1 x 6.3 mm L/R |
| WyjÅ›cie record | – |
| Monitor wyjÅ›cie | – |
| WyjÅ›cie Booth | – |
| WyjÅ›cia Aux | – |
| WyjÅ›cie Insert | – |
| Wysyłka efektu | 9 V, 1 x 6.3 mm |
| Control room | – |
| Tape | 400 mV, 1 x RCA L/R |
| Słuchawki | ≥ 8 Ω, 1 x 6.3 mm |
| Lampka na gÄ™siej szyi | – |
| WiFi | – |
| USB | tak |
| Bluetooth | tak |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| THD | < 0.03 % |
| Stosunek S/N | > 82 dB(A) |
| PrzesÅ‚uch | – |
| Korektor basy | ±15 dB/80 Hz |
| Korektor średnie | ±15 dB/2.5 kHz |
| Korektor wysokie | ±15 dB/12 kHz |
| Korektor graficzny | 5-punktowy equalizer |
| Talkover | – |
| Zasilanie phantom | +48 V |
| Crossfader | – |
| Odtwarzacz | – |
| KoÅ„cówka mocy | – |
| Zasilanie | ˜ 230 V/50 Hz/30 VA |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 30 VA |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 498 mm |
| Wysokość | 53 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Wysokość (U) | – |
| Waga | 4.4 kg |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.55 x 0.41 x 0.095 m |
| Waga brutto | 4.94 kg |
| Waga netto | 4.41 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754273434
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość wejść liniowych | 11 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 10 |
| Wbudowane odtwarzacze | TAK |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE MXR-120 – 12-kanaÅ‚owy mikser audio” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR EDL-165AB/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA do systemów A/B
337,59 zł
MONACOR ESP-60/WS – Zestawy gÅ‚oÅ›nikowe naÅ›cienne PA
332,05 zł
AMC PCR 8T + ITC TI-2406S – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia sufitowego dla powierzchni do 150m2
6 242,94 zł
MONACOR SA-440/SW + TAGA Harmony TCW-280R x4 – NagÅ‚oÅ›nienie sufitowe do 60m2
2 022,00 zł
Monitor Audio IA60-12 – Wzmacniacz instalacyjny
8 290,00 zł
Monitor Audio IA60-12 to wzmacniacz instalacyjny 12-kanałowy (6 par stereo) z mocą 60 W (4Ω), 45 W (8Ω), oraz 100 W (zmostkowany). Pasmo 5 Hz – 50 kHz, impedancja 20 kΩ, THD 0,03%, S/N -100 dB. Kompaktowy rozmiar 2U (97,2 x 438 x 427 mm), łatwy montaż rackowy i niski pobór mocy <0,5 W. Idealny do systemów wielostrefowych.
ITC Audio T-120MT Centrala nagłośnienia 120W
2 844,88 zł
ITC Audio T-120MT – jednostrefowa centrala nagłośnienia 120W z odtwarzaczem MP3/USB/SD, tunerem AM/FM (100 stacji), wejściem MIC z priorytetem VOX, sygnałem GONG i pilotem. Pasmo 49,5 Hz – 18,5 kHz, wyjścia 4–16Ω/70V/100V, obudowa rack 19"/2U, waga 10,5 kg – idealna do systemów PA 100V 🔊📻











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.