- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE MPX-622/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo
1 433,57 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE MPX-622/SW
6-kanałowy mikser stereo,
do zastosowań PA i DJ.
- 2 kanały mikrofonowe mono z funkcją talkover i 2-punktowym korektorem
- 4 kanały wejściowe stereo, przełączane phono/linia (kanały 1 i 2) lub linia/linia (kanały 3 i 4)
- 1 wyjście master stereo
- 1 wyjście nagrywania stereo, niezależne od master
- 3-punktowy korektor dla wyjścia master i wyjścia nagrywania
- Odsłuch PFL (pre-fader) dla wszystkich wejściowych kanałów stereo i wyjścia master, przez regulowane wyjście słuchawkowe
- Crossfader z przełącznikami przyporządkowującymi dla kanałów 1-4
- Diodowy wskaźnik poziomu stereo
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE MPX-622/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE MPX-622/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 6-kanałowy mikser stereo MPX-622/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE MPX-622/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| KanaÅ‚y wejÅ›ciowe | – |
| Ilość wejść mix/mono | – |
| Ilość wejść stereo | – |
| Liczba kanałów | 6 |
| Liczba wejść | 8 |
| Wejście mikrofonowe | 1mV, 2 x 6.3mm |
| Wejście liniowe | 150mV, 5 x RCA L/R |
| Wejście CD | 150mV, 1 x RCA L/R |
| Wejście phono | 3mV, 2 x RCA L/R |
| Tape (odtwarzanie) | – |
| WejÅ›cie aux | – |
| WejÅ›cie Insert | – |
| Powrót efektu | – |
| Wyjście master | 0.775V/600Ω, 1 x RCA L/R |
| Wyjście record | 0.775V/600Ω, 1 x RCA L/R |
| Monitor wyjÅ›cie | – |
| WyjÅ›cie Booth | – |
| WyjÅ›cia Aux | – |
| WyjÅ›cie Insert | – |
| WysyÅ‚ka efektu | – |
| Control room | – |
| Tape | – |
| Słuchawki | ≥ 8Ω, 1 x 6.3mm |
| Lampka na gÄ™siej szyi | – |
| WiFi | – |
| USB | – |
| Bluetooth | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| THD | 0.1 % |
| Stosunek S/N | 65 dB |
| PrzesÅ‚uch | – |
| Korektor basy | ±10dB/100Hz |
| Korektor średnie | ±10dB/1kHz |
| Korektor wysokie | ±10dB/10kHz |
| Korektor graficzny | – |
| Talkover | -15 dB |
| Zasilanie phantom | – |
| Crossfader | tak |
| Odtwarzacz | – |
| KoÅ„cówka mocy | – |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/10VA |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 10 VA |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 89 mm |
| Głębokość | 95 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 2.4 kg |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.12 x 0.155 x 0.56 m |
| Waga brutto | 3.18 kg |
| Waga netto | 2.47 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754182668
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość wejść liniowych | 5 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 2 |
| Wbudowane odtwarzacze | NIE |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE MPX-622/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-646 – Poczwórny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 672.000-696.975MHz
2 380,00 zł
IMG STAGELINE WAVE-10A – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150W RMS
1 472,26 zł
IMG STAGELINE DRIVE-12P – Profesjonalna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, 500W
2 324,65 zł
IMG STAGELINE DRIVE-10A – Profesjonalna aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 200W oraz procesorem DSP
2 490,70 zł
IMG STAGELINE DM-730S – Mikrofon dynamiczny
398,47 zł
IMG STAGELINE PAB-308M/SW – Uniwersalny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150WRMS, 8Ω
2 499,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.