- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE MPX-206/SW – 6-kanałowy mikser stereo
3 038,49 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MPX-206/SW
Kategorie: IMG STAGELINE, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE MPX-206/SW
6-kanałowy mikser stereo
- 4 kanały wejściowe stereo, z diodowymi wskaźnikami poziomu, przełączane linia/phono (kanały 1-2) i linia/linia (kanały 3-4), z regulacją wzmocnienia oraz 3-punktowym korektorem z funkcją cut
- 1 kanał mikr. DJ z włączaną automatyczną funkcją talkover i 1 dodatkowy kanał mikrofonowy, oba z regulacją wzmocnienia i 2-punktowym korektorem
- 1 wysyłka i powrót efektu (stereo)
- 2 wyjścia master, z diodowymi wskaźnikami bitu, 1 wyjście booth
- 1 wyjście nagrywania
- Diodowy wskaźnik poziomu, przełączany między wyjściami master a booth
- Crossfader z przełącznikami przyporządkowującymi dla kanałów 1-4, funkcja cut: tłumienie wysokich, średnich i niskich tonów
- Regulowane wyjście słuchawkowe
- Funkcja fader start dla wejść stereo (kanały 1-4)
- Gniazdo dla lampki GNL-404
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE MPX-206/SW – 6-kanałowy mikser stereo ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE MPX-206/SW – 6-kanałowy mikser stereo?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 6-kanałowy mikser stereo MPX-206/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE MPX-206/SW – 6-kanałowy mikser stereo ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Kanały wejściowe | – |
| Ilość wejść mix/mono | – |
| Ilość wejść stereo | – |
| Liczba kanałów | 6 |
| Liczba wejść | 12 |
| Wejście mikrofonowe | 1.5mV, 2 x 6.3mm |
| Wejście liniowe | 150mV, 3 x RCA L/R |
| Wejście CD | 150mV, 3 x RCA L/R |
| Wejście phono | 3mV, 2 x RCA L/R |
| Tape (odtwarzanie) | – |
| Wejście aux | – |
| Wejście Insert | – |
| Powrót efektu | 135mV, 1 x RCA L/R |
| Wyjście master | 1V/600Ω, 1 x 3-pinowy XLR L/R |
| Wyjście record | 300mV/600Ω, 1 x RCA L/R |
| Monitor wyjście | 1V/600Ω, 1 x RCA L/R |
| Wyjście Booth | – |
| Wyjścia Aux | – |
| Wyjście Insert | – |
| Wysyłka efektu | 300mV/600Ω, 1 x RCA L/R |
| Control room | – |
| Tape | – |
| Słuchawki | ≥ 8Ω, 6.3mm |
| Lampka na gęsiej szyi | 12V/5W, 4-pinowy XLR |
| WiFi | – |
| USB | – |
| Bluetooth | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| THD | 0.05 % |
| Stosunek S/N | > 50 dB |
| Przesłuch | – |
| Korektor basy | +15dB, -30dB/50Hz |
| Korektor średnie | +15dB, -30dB/1kHz |
| Korektor wysokie | +15dB, -30dB/10kHz |
| Korektor graficzny | – |
| Talkover | -12dB, włączany |
| Zasilanie phantom | – |
| Crossfader | tak |
| Odtwarzacz | – |
| Końcówka mocy | – |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/14VA |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 14 VA |
| Alternatywne napięcie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 266 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Wysokość (U) | 6 |
| Waga | 6.48 kg |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.305 x 0.16 x 0.56 m |
| Waga brutto | 7.82 kg |
| Waga netto | 6.48 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754208610
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość wejść liniowych | 3 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 2 |
| Wbudowane odtwarzacze | NIE |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „IMG STAGELINE MPX-206/SW – 6-kanałowy mikser stereo” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Dexon – PRT 1000 – regulator głośności 100 W linii 100 V z obudową i ramką
145,00 zł
RH SOUND Megafon 100V TSH-1650T
364,00 zł
Megafon radiowęzłowy TSH 1650T to nowoczesne urządzenie najwyższej jakości o mocy do 50W RMS. Umożliwia niezawodną pracę na zewnątrz budynków, bez zniekształceń komunikatów głosowych. TSH 1650T dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii jest przeznaczony do tworzenia prostych jak i bardziej rozbudowanych systemów nagłośnieniowych. Odznacza się odporną konstrukcją na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Głośnik naścienny HQM-NPZ1024W
135,00 zł
Głośnik naścienny HQM-NPZ1024W 10W, dwudrożny – 4” woofer + 0.5” tweeter, pasmo 90Hz~18kHz, efektywność 85dB. Obudowa ABS z aluminiową maskownicą, montaż ścienny, kompaktowe wymiary 139x120x210mm. Przeznaczony do systemów 100V w przestrzeniach wewnętrznych. Dostępny w kolorze białym i czarnym. Gwarancja 24 miesiące.
Monacor PAB-6WP/WS x8 + PA-948S + MPX-52PA + PA-5000PTT – Nagłośnienie Stadionu/Orlika
19 489,00 zł
TAGA Harmony TA-600MULTI + TCW-880R SM x6 – Nagłośnienie sufitowe do 100m2
5 499,00 zł
Monitor Audio SoundFrame 3 In-Wall Głośnik ścienny Biały
1 859,00 zł
Monitor Audio SoundFrame 3 In-Wall to kompaktowy głośnik ścienny do zabudowy (251 x 251 x 59,5 mm), z pivoting tweeterem 1" Gold Dome i 4" przetwornikiem C-CAM. Pasmo 75 Hz – 35 kHz, skuteczność 86 dB, moc RMS 50 W, SPL 102,5 dBA. Możliwość personalizacji maskownicy i montaż Frameless – idealny do nowoczesnych wnętrz.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.