- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS MH-850/1 – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL
1 079,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MH-850/1
Kategorie: Estrada, Mikrofony bezprzewodowe, Mikrofony bezprzewodowe doręczne, Mikrofony i słuchawki
Tagi: JTS, Mikrofony bezprzewodowe, Monacor
Opis
JTS MH-850/1
Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL
- Możliwość wyboru 16 kanałów
- Funkcja Pilot tone
- Niska podatność na sprzężenia oraz duża odporność na dźwięki uderzeniowe i związane z trzymaniem
- Wskaźnik rozładowania baterii
Nie wymaga licencji w krajach UE.
Odpowiednie odbiorniki US-8002D/1 oraz US-8001D/1 dostępne jako wyposaż. dodatk.
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS MH-850/1 – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS MH-850/1 – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL MH-850/1 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS MH-850/1 – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon doręczny z nadajnikiem |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | bezprzewodowa |
| Charakterystyka | hiperkardioida |
| System | dynamiczny |
| Częstotliwość nośna | 863-865 MHz |
| Moc nadajnika | 10 mW |
| Zasilanie | 2 x 1.5V bateria AA (nie dołączona) |
| Czas pracy | max 25h |
| Pasmo przenoszenia | 50-16 000 Hz |
| Impedancja nominalna | – |
| CzuÅ‚ość | – |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwiÄ™ku | – |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | Ø 55mm x 260mm |
| Waga | 250 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.1 x 0.075 x 0.295 m |
| Waga brutto | 0.516 kg |
| Waga netto | 0.276 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754230413
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS MH-850/1 – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
HQM-MP3V – mikrofon pojemnoÅ›ciowy
136,00 zł
Mikrofon HQM-MP3V to profesjonalny mikrofon pojemnościowy z giętką szyjką (31 cm), pasmem przenoszenia 100Hz~16kHz, czułością -40dB oraz zasilaniem na 2 baterie AAA. Idealny do systemów nagłośnienia PA, konferencji i obiektów publicznych. W zestawie przewód 5m i wiatrochron. Estetyczna obudowa ABS, LED.
JTS RTF-20 – Zestaw montażowy do anten
387,40 zł
JTS UA-960 – Aktywny rozdzielacz antenowy
3 320,95 zł
JTS CH-2 – Stacja Å‚adujÄ…ca
880,07 zł
MONACOR RACK-15NV – Szafa rack 482mm (19″), 15U
3 874,45 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.