- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR SP-310CX – Profesjonalny 2-drożny, koaksjalny głośnik PA
935,42 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
SP-310CX
Kategorie: Głośniki do kolumn domowych, Głośniki pełnopasmowe i koaksjalne, Monacor
Tag: Monacor
Opis
MONACOR SP-310CX
2-drożny, koaksjalny głośnik PA
- 25cm (10″) głośnik basowy PA o dużej mocy i wysokiej efektywności
- W tylnej części koaksjalnie zamontowany 25mm (1″, 44mm cewka) tubowy głośnik wysokotonowy, emisja dźwięku do przodu
- Doskonała charakterystyka częstotliwościowa oraz kierunkowości
- Odporna na temperaturę 64mm (2.5″) cewka nawinięta na karkasie z poliamidu (TIL)
- Solidny odlewny kosz stalowy z tylną wentylacją układu centrującego
- Idealny do zastosowań w monitorach scenicznych oraz kompaktowych zestawach pełnopasmowych
- Wymagane zastosowanie zwrotnicy (zalecana częstotliwość podziału: > 1 800Hz)
Klang+Ton 02/2016
„The speaker system Studio 10 features a very neutral sound with great power reserves. Suitable as a studio monitor as well as for hi-fi applications of high requirements. The Studio 10 provides a well-balanced and neutral sound which achieves top results.” (SP-310CX in a project from K+T)
Klang+Ton 02/2016
The SP-310CX applied in the Studio 10, a project from K+T:
„The speaker system Studio 10 features a very neutral sound with great power reserves. Poor recordings are not enhanced, high-quality recordings show their full potential – a perfect tool!”
„The speaker system Studio 10 features a very neutral sound with great power reserves. Poor recordings are not enhanced, high-quality recordings show their full potential – a perfect tool!”
Klang+Ton 01/2016
„Despite its compact size, the thorough development resulted in a speaker system with a high power capability which can surely meet audiophile requirements. It is an ideal coaxial speaker for hi-fi and monitoring.”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR SP-310CX – Profesjonalny 2-drożny, koaksjalny głośnik PA ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR SP-310CX – Profesjonalny 2-drożny, koaksjalny głośnik PA?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Profesjonalny 2-drożny, koaksjalny głośnik PA SP-310CX to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR SP-310CX – Profesjonalny 2-drożny, koaksjalny głośnik PA ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 2 x 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | f3-3 000Hz (basowy), 1 000 – 22 000Hz (wysokotonowy) |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 60Hz (basowy), 700Hz (wysokotonowy) |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 200W (basowy), 50W (wysokotonowy) |
| Moc muzyczna MAX | 400W (basowy), 100W (wysokotonowy) |
| Skuteczność | 96dB (basowy), 105dB (wysokotonowy) |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.24 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 32 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 3.24 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.36 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.32 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 41 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 5.6 Ω |
| Współczynnik BxL | 13.30 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 0.65 mH |
| Średnica cewki | Ø 64mm (basowy), Ø 44mm (wysokotonowy) |
| Materiał korpusu cewki | poliamid (TIL) |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 2.5 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 346 cm2 |
| Waga magnesu | 1.6 kg |
| Średnica magnesu | Ø 156mm/Ø 110mm |
| Otwór montażowy | Ø 232 mm |
| Głębokość montażowa | 173.5 mm |
| Średnica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | 263 x 263 x 188mm |
| Średnica zewnętrzna | – |
| Szerokość | 263 mm |
| Wysokość | 263 mm |
| Głębokość | 188 mm |
| Kolor | black |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 6.24 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 10" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.34 x 0.25 x 0.35 m |
| Waga brutto | 7.15 kg |
| Waga netto | 6.24 kg |
EAN: 4007754246582
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR SP-310CX – Profesjonalny 2-drożny, koaksjalny głośnik PA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR MSH-116/4 – Głośnik średniotonowy HiFi, 120WMAX, 40WRMS, 4Ω
260,10 zł
MONACOR OMNI-TRACK/WS –
2 659,96 zł
MONACOR SPC-525H/SW – Kabel głośnikowy „TOP QUALITY”, bezhalogenowy, 2 x 2.5mm2, szpula 100m
2 269,30 zł
MONACOR ADP-DAO-0X2 – Konwerter wyjściowy AVIO Dante®/analog
1 618,88 zł
4x MONACOR EUL-30/SW + HQM 2060BC – nagłośnienie naścienne do 60m2
2 535,85 zł
8x MONACOR EUL-80 + HQM 2250BC – nagłośnienie naścienne do 150m2
7 319,97 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.