- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EPS110/RS485 –
1 987,02 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
EPS110/RS485
Kategorie: Odtwarzacze i inne źródła sygnału, Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału, Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
Tag: Monacor
Opis
MONACOR EPS110/RS485
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EPS110/RS485 – ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EPS110/RS485 – ?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. EPS110/RS485 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EPS110/RS485 – ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | MP3 player |
| Media | MP3, WAV |
| Pasmo przenoszenia | 18-20 000 Hz |
| THD | 0.001 % |
| Separacja kanałów | – |
| Dynamika | – |
| Stosunek S/N | – |
| Wyjście, analogowe | 2 V/600 Ω |
| Wyjście cyfrowe, U<sub>pp</sub> | – |
| Zasilanie | – |
| Napięcie zasilające | – |
| Zasilanie sieciowe | – |
| Pobór mocy w trybie pracy | – |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| Alternatywne napięcie zasilania | 7-24 V |
| Alternatywne zasilanie | 60 mA (7 V) 25 mA (24 V) |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -35-+55 °C |
| Wymiary | 74 x 113 x 35 mm |
| Wymiary, napęd | – |
| Wymiary, sterowanie | – |
| Waga | 96 g |
| Połączenia | 7 binary inputs and outputs |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.037 x 0.095 x 0.075 m |
| Waga brutto | 0.1155 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754419740
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR EPS110/RS485 –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE CD-230USB – Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ
1 654,97 zł
MONACOR CD-112RDS/BT – Odtwarzacz CD/MP3 z tunerem FM RDS
3 399,00 zł
MONACOR WAP-204RS – Odtwarzacz MP3 z tunerem do odbioru radia internetowego oraz pasma FM z RDS oraz DAB+
2 546,05 zł
Moduł odbiornika wieloczęstotliwościowego Rondson DR-701
849,00 zł
ITC Audio AVM – MS84 Czterostrefowy procesor komunikatów
6 035,18 zł
ITC Audio T-6222 Tuner AM/FM
1 415,96 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.