- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR ELIPR-16 – ECO Line: 16-kanaÅ‚owy rejestrator sieciowy
1 579,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
ELIPR-16
Kategorie: Estrada, Miksery audio analogowe, Miksery estradowe, Monacor, Pozostałe
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR ELIPR-16
ECO Line: 16-kanałowy rejestrator sieciowy
- Kompresja wideo: H.265
- System operacyjny Linux dla większej niezawodności
- Automatyczne rozpoznawanie kamer przez protokół UPnP
- Sterowanie kamerami PTZ
- Synchronizacja nagrań audio i wideo
- 4 różne, definiowane poziomy dostępu dla użytkowników
- Mobile client dla iPhone, iPad, Android
- Smart Home Ready
- Możliwość przetwarzania podwójnego strumienia z kamery
- Cyfrowa funkcja PTZ oraz wyświetlanie wielookienkowe
- Inteligentna funkcja wyszukiwania: wyszukiwanie odległych lub obcych obiektów, utraty ostrości, zasłonięcia kamery oraz ruchu
- Eksport danych w formie zdjęć (BMP, JPG), wideo (ASF, AVI) lub plików backup (DAT)
- Menu ekranowe OSD w językach: niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, rosyjskim, hiszpańskim i innych
Dostarczany bez twardego dysku. Odpowiednie twarde dyski SATA dostępne jako wyposaż. dodatk. Współpracuje z 2 dyskami do 6TB.
Zdalny dostęp przez aplikację na smartfona (SuperLive Plus).
Więcej informacji na stronie www.monacor-international.com w dziale Service/Downloads.
Więcej informacji na stronie www.monacor-international.com w dziale Service/Downloads.
- Kompresja wideo: H.265
- System operacyjny Linux dla większej niezawodności
- Automatyczne rozpoznawanie kamer przez protokół UPnP
- Dostarczane bez twardego dysku; współpracują z 1 dyskiem do 6TB
- Zdalny dostęp przez aplikację na smartfona
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR ELIPR-16 – ECO Line: 16-kanaÅ‚owy rejestrator sieciowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR ELIPR-16 – ECO Line: 16-kanaÅ‚owy rejestrator sieciowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. ECO Line: 16-kanałowy rejestrator sieciowy ELIPR-16 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR ELIPR-16 – ECO Line: 16-kanaÅ‚owy rejestrator sieciowy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Video recorder | |
| Wejścia wideo | 16 IP-based video channels |
| Wyjścia wideo | HDMI™ |
| WejÅ›cia audio | – |
| Wyjścia audio | 1 x RCA |
| Rozdzielczość | – |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Nagrywanie | 400 images/s |
| Ustawienia menu | on-screen menu (OSD) |
| Tryb nagrywania | alarm, motion-triggered, continuous recording, digital input, manual, timer |
| Tryb szukania | – |
| Nadruk | – |
| Ochrona | – |
| Det. utraty sygnaÅ‚u wideo | – |
| WejÅ›cia alarmowe | – |
| WyjÅ›cia alarmowe | – |
| UrzÄ…dzenie sygnaÅ‚owe | – |
| Interfejsy | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) 2 x USB 2.0 |
| Twarde dyski | optional, 2 x 6 TB max. (SATA) |
| Zasilanie | via encl. power supply |
| NapiÄ™cie zasilajÄ…ce | – |
| Zasilanie sieciowe | – |
| Pobór mocy w trybie pracy | – |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 382 x 52 x 268 mm |
| Szerokość | 382 mm |
| Wysokość | 52 mm |
| Głębokość | 268 mm |
| Waga | 1.9 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754270891
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR ELIPR-16 – ECO Line: 16-kanaÅ‚owy rejestrator sieciowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR TM-25 – Megafon
608,80 zł
IMG STAGELINE MXR-80 – 8-kanaÅ‚owy mikser audio
1 101,47 zł
MONACOR SP-312CX – 2-drożny, koaksjalny gÅ‚oÅ›nik PA
1 046,12 zł
MONACOR EDL-82/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA
199,21 zł
APART MASK4CT + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 100m2
5 125,00 zł
8x MONACOR EUL-60 + APART MA120 – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 150m2
6 129,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.