- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR DADC-144DT – 4-kanaÅ‚owy przetwornik Dante®
3 320,95 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
DADC-144DT
Kategorie: Estrada, Miksery audio analogowe, Miksery estradowe, Monacor, Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału, Optymalizacja sygnału
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR DADC-144DT
4-kanałowy przetwornik Dante®
- 4 analogowe wejścia audio (XLR)
- 4 analogowe wyjścia (XLR)
- 4-kanałowe wejście/wyjście Dante® (EtherCon/RJ45)
- Regulacja poziomu wejściowego i wyjściowego za pomocą potencjometrów
- Zasilanie phantom 48V włączane niezależnie dla każdego wejścia analogowego
- Funkcja wyciszenia dla każdego wyjścia analogowego
- Zarządzenia źródłami Dante® i odbiornikami Dante® za pomocą oprogramowania
- Kodowanie/dekodowanie: 16/24/32 bitów
- Próbkowanie: 44.1/48/88.2/96kHz
- Pasmo przenoszenia: 20-20 000Hz
- Diodowe wskaźniki sygnału, szczytu, połączenia i transmisji sieciowej oraz zasilania
- Metalowa obudowa
- Montaż w racku 482mm (19″), 1U
Marka Dante® oraz oprogramowanie Dante® są licencjonowanymi produktami należącymi do Audinate Pty Ltd.
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR DADC-144DT – 4-kanaÅ‚owy przetwornik Dante® ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR DADC-144DT – 4-kanaÅ‚owy przetwornik Dante®?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 4-kanałowy przetwornik Dante® DADC-144DT to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR DADC-144DT – 4-kanaÅ‚owy przetwornik Dante® ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | 4-channel Dante® transceiver |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Zakres regulacji | – |
| Regulowane czÄ™stotliwoÅ›ci | – |
| Sygnał wejściowy | 2.3 V max. |
| Czułość wejściowa | 5.7 mV-2.3 V |
| Impedancja wejÅ›ciowa | – |
| SygnaÅ‚ wyjÅ›ciowy | – |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Wzmocnienie | 0.2-5.2x |
| Zasilanie phantom | 48 V |
| Kompresja | – |
| Wsp. bramki | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| PrzeÅ‚ożenie przekÅ‚adni | – |
| Stosunek S/N | > 90 dB |
| Separacja kanałów | – |
| THD | < 0.005 % |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230 V/50 Hz/15 VA |
| Wymiary | 482 x 44.5 x 238 mm, 1 RS |
| Waga | 2.9 kg |
| Złącza wejściowe | 4 x XLR, bal. |
| Złącza wyjściowe | 4 x XLR, bal. |
| Inne cechy | 1 x EtherCon/RJ45 |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754264401
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR DADC-144DT – 4-kanaÅ‚owy przetwornik Dante®” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR SPH-174KE – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy HiFi, 50WRMS, 8Ω
171,54 zł
MONACOR DT-19SU – KopuÅ‚kowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy HiFi, 80WMAX, 50WRMS, 8Ω
193,68 zł
MONACOR TS-C30-700/T – Kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, odporna na warunki atmosf.,posiadajÄ…ca certyfikat EN 54-24.
1 245,38 zł
MONACOR TS-C20-500/T – Kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, odporna na warunki atmosf.,
posiadajÄ…ca certyfikat EN 54-24
Kolumna głośnikowa PA, odporna na warunki atmosf.,
846,81 zł
MONACOR BP-520G – Para terminali gÅ‚oÅ›nikowych High-End
152,16 zł
8x ITC T-208A + MONACOR PA-812DMP – NagÅ‚oÅ›nienie sufitowe do 150 m2
3 553,70 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.