- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EDL-530EN/SW – Głośnik zwieszany PA
664,15 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR EDL-530EN/SW
Wysokiej klasy głośnik zwieszany PA,
posiadający certyfikat EN 54-24.
- Technika 100V lub 8Ω
- 2-drożny system koaksjalny (5.25″)
- Odporna na promieniowanie UV obudowa z tworzywa ABS z aluminiową maskownicą
- Zapewnia wysoką jakość dźwięku, podczas emisji muzyki oraz mowy
- 5m linka zabezpieczająca
- Połączenie na terminalu śrubowym
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EDL-530EN/SW – Głośnik zwieszany PA ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EDL-530EN/SW – Głośnik zwieszany PA?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik zwieszany PA EDL-530EN/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EDL-530EN/SW – Głośnik zwieszany PA ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | 100V lub niskoimpedancyjny |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 30/15/7.5/3.8 W |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 65-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | 2-drożny koaksjalny |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 13.33 cm (5.25") |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25 mm (1") |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 13.33 cm (5.25") |
| Skuteczność | 90 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | ABS |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | Śruba oczkowa i 5m linka stalowa z karabińczykiem |
| Odporność na uderzenia piłką | – |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | Ø 195 mm x 250 mm |
| Szerokość | Ø 195 mm |
| Wysokość | 250 mm |
| Głębokość | – |
| Waga | 2.26 kg |
| Wejścia | terminale śrubowe |
| Wyjścia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.22 x 0.3 x 0.22 m |
| Waga brutto | 2.66 kg |
| Waga netto | 2.26 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754276961
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR EDL-530EN/SW – Głośnik zwieszany PA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR DN-10 – 3-drożna zwrotnica dla 8Ω
254,56 zł
MONACOR TXA-802PS – Inteligentna stacja szybkiego ładowania PWM
426,15 zł
4x MONACOR EUL-30/SW + PA-812DMP – nagłośnienie naścienne do 60m2
2 807,00 zł
MONACOR TS-C20-500/T – Kolumna głośnikowa PA, odporna na warunki atmosf.,
posiadająca certyfikat EN 54-24
Kolumna głośnikowa PA, odporna na warunki atmosf.,
846,81 zł
MONACOR HSE-120 – Mikrofon nagłowny
830,20 zł
MONACOR EDL-82/WS – Głośnik sufitowy PA
199,21 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.