- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EDL-430/WS – Najwyższej jakoÅ›ci gÅ‚oÅ›nik kulowy
514,71 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
EDL-430/WS
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki kulowe i zwieszane, Głośniki sufitowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR EDL-430/WS
Najwyższej jakości głośnik kulowy,
z doskonałą charakterystyką dookólną.
- Technika 100V
- Głośnik pełnopasmowy najwyższej klasy
- Rozszerzona obudowa reflektorowa
- Gwarancja wysokiej zrozumiałości mowy
- Biała obudowa z tworzywa ABS
- 150cm kabel połączeniowy
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EDL-430/WS – Najwyższej jakoÅ›ci gÅ‚oÅ›nik kulowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EDL-430/WS – Najwyższej jakoÅ›ci gÅ‚oÅ›nik kulowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Najwyższej jakości głośnik kulowy EDL-430/WS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EDL-430/WS – Najwyższej jakoÅ›ci gÅ‚oÅ›nik kulowy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | 100 V |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 20/10/5W |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 80-15 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| SygnaÅ‚ wejÅ›ciowy | – |
| System | – |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik niskotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | – |
| Rozmiar gÅ‚oÅ›nika | – |
| Skuteczność | 92 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Kąt promieniowania | 360° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 360° |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | ABS |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | – |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -20 °C do +50 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | Ø 250 mm |
| Szerokość | Ø 250 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | – |
| Waga | 2.3 kg |
| WejÅ›cia | – |
| WyjÅ›cia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.32 x 0.3 x 0.32 m |
| Waga brutto | 3.22 kg |
| Waga netto | 2.34 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754203332
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc głośnika [W] | 20 |
| Rodzaj głośnika | kulowy |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR EDL-430/WS – Najwyższej jakoÅ›ci gÅ‚oÅ›nik kulowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR EDL-62HQ – GÅ‚oÅ›nik sufitowy HiFi i PA, 30WRMS, 100V lub 8Ω
498,10 zł
MONACOR EDL-62HQ – głośnik sufitowy HiFi i PA 100V/8Ω z mocą 35 W RMS przy 8 Ω lub 30/16/8/4 W w linii 100V, pasmem 50–20 000 Hz i skutecznością 89 dB. Dwudrożna konstrukcja z wooferem 16 cm, jedwabną kopułką 25 mm i ruchomym tweeterem daje klarowne, równe brzmienie do domu, biura, restauracji, hotelu i systemów PA. Szukasz MONACOR EDL-62HQ cena, opinii lub modelu do zabudowy? Poznaj montaż, dobór wzmacniacza i zastosowania. Sprawdź pełną specyfikację i zamów już teraz online 🔊
ITC Audio T-206A Głośnik sufitowy 20W
173,61 zł
Oceniono 5.00 na 5
ITC Audio T-206A – dwudrożny głośnik sufitowy 20W do systemów Public Address 70V/100V. Pasmo 70Hz–20kHz, skuteczność 92dB, przetworniki 6″ i 1,5″, obudowa ABS z białą stalową maskownicą. Transformator wieloodczepowy 2,5W/5W/10W/20W, szybki montaż w suficie podwieszanym. Idealny do szkół, hoteli, biur, restauracji i sklepów.
MONACOR SPE-8U – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy Å›cienny/sufitowy HiFi, do montażu wpustowego, 8Ω
387,40 zł
Ecler IC6CLASS-TR – dwudrożny gÅ‚oÅ›nik sufitowy 6,5″ 70/100V
Zapytaj o cenÄ™
Ecler IC6CLASS-TR to dwudrożny głośnik sufitowy, który zawiera woofer 6,5" (zbudowany z materiału Kevlar-NBR) oraz tweeter 1" (z jedwabnego materiału AACW). Moc IC6CLASS-TR to 75 WRMS @, a impedancja to 16 Ohm. Głośnik ma wbudowany transformator na linie 100 i 70 V, z 5 odczepami: 3W, 7,5W, 15W, 20W, 30W.
MONACOR NE-8FDYC6B – Gniazda montażowe EtherCon NEUTRIK
199,21 zł
MONACOR KM-24120 – Uchwyt Å›cienny do zestawów gÅ‚oÅ›nikowych
1 273,05 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.