- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE DM-730S – Mikrofon dynamiczny
398,47 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
DM-730S
Kategorie: IMG STAGELINE, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE DM-730S
Mikrofon dynamiczny
do wokalu.
- Charakterystyka kardioidalna
- Neodymowa wersja
- Pasmo przenoszenia: 50-18 000Hz
- Przesuwny włącznik
- Obudowa z odlewu cynkowego
- W komplecie uchwyt, 9mm (â…œ”) adapter Å›rubowy i torba transportowa
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE DM-730S – Mikrofon dynamiczny ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE DM-730S – Mikrofon dynamiczny?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon dynamiczny DM-730S to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE DM-730S – Mikrofon dynamiczny ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | mikrofon wokalowy |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | superkardioida |
| System | dynamic, neodymium |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 300 Ω |
| Czułość | 2.3 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwiÄ™ku | – |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | odlew cynkowy |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | – |
| Wymiary | Ø 48 mm x 182 mm |
| Waga | 279 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.26 x 0.07 x 0.125 m |
| Waga brutto | 0.58 kg |
| Waga netto | 0.342 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754410976
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE DM-730S – Mikrofon dynamiczny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE WAVE-10P – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150WRMS, 8Ω
824,72 zł
IMG STAGELINE ECMS-90 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy
869,00 zł
IMG STAGELINE PPA-4 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo, 4 wyjÅ›cia
332,05 zł
IMG STAGELINE PAK-410 – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy PA z 2-kanaÅ‚owym systemem wzmacniajÄ…cym, 300WRMS
1 999,00 zł
IMG STAGELINE MPA-202 – 2-kanaÅ‚owy niskoszumny przedwzmacniacz mikrofonowy
879,95 zł
BOSCH – LBB1956/00 Stacja wywoÅ‚awcza dźwiÄ™kowego systemu ostrzegawczego Plena
Zapytaj o cenÄ™











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.