- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CM-235IF – Elektretowe mikrofony nagłowne
1 023,98 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CM-235IF
Kategorie: Estrada, Mikrofony bezprzewodowe, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony nagłowne, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS CM-235IF
Elektretowy mikrofon nagłowny
- Wysokiej jakości wkładka mikrofonowa o charakterystyce dookólnej
- Bardzo wygodny w noszeniu
- Elastyczny, regulowany pałąk, odpowiedni także dla dzieci
- Pierścień ochronny wkładki (chroni przed wilgocią)
- W komplecie odłączany kabel połączeniowy z 4-pinowym złączem mini XLR do łączenia z nadajnikami kieszonkowymi JTS
- Odpowiednie kable do łączenia z innymi nadajnikami (801CS, 801CR oraz 801C3) dostępne jako wyposaż. dodatk.
- Wersja w kolorze skóry
- W komplecie torba transportowa i wiatrochron
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CM-235IF – Elektretowe mikrofony nagłowne ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CM-235IF – Elektretowe mikrofony nagłowne?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Elektretowe mikrofony nagłowne CM-235IF to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CM-235IF – Elektretowe mikrofony nagłowne ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon nagłowny |
| Wersja | |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | dookólna |
| System | elektretowy |
| Częstotliwość nośna | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 1.8 kΩ |
| Czułość | 2.2 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 130 dB |
| Zasilanie | z nadajnika kieszonkowego serii IN/PT/UF lub PS-500 |
| Długość gęsiej szyi | – |
| Materiał obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 17 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | kabel z 4-pinowym mini XLR (opcjonalnie: wtyk 3.5mm stereo 3-pinowy mini XLR lub 4-pinowe złącze Hirose) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.145 x 0.1 x 0.185 m |
| Waga brutto | 0.208 kg |
| Waga netto | 0.047 kg |
EAN: 4007754248098
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „JTS CM-235IF – Elektretowe mikrofony nagłowne” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE EMA-300P – Adapter zasilania phantom
193,68 zł
MONACOR AKB-60 – Aktywny moduł głośnikowy, mono, 45WRMS przy 4Ω
680,76 zł
Tonsil HM-26L – Mikrofon nagłowny dynamiczny
110,00 zł
Tonsil HM-26L to wygodny mikrofon nagłowny dynamiczny o paśmie przenoszenia 50Hz–16kHz, impedancji 200Ω i czułości -83dB. Idealny do wykładów, prezentacji i zajęć fitness. Zapewnia swobodę ruchów, stabilne mocowanie i czysty dźwięk nawet w trudnych warunkach. Niezawodne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy pracują głosem na co dzień. 🎙️🔊
LDM Electronic – Walker P – Pasywny mobilny zestaw nagłośnieniowy
2 100,00 zł
LDM Electronic Walker P to pasywny mobilny zestaw nagłośnieniowy o mocy 240 W i pasmie przenoszenia 80-20000 Hz, wyposażony w sześć głośników 3″. Waży tylko 4,5 kg, ma wymiary 380x1150x140 mm i oferuje wejścia/wyjścia Speakon. Idealny do procesji, demonstracji i imprez plenerowych. Niezawodne, naturalne brzmienie! 🔊🎒
MONACOR KM-26085 – Podłogowy statyw mikrofonowy, z łatwą regulacją wysokości (jedną ręką)
454,31 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.