- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR HSE-152/SK – Bardzo lekki mikrofon nagÅ‚owny
260,10 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR HSE-152/SK
Bardzo lekki mikrofon nagłowny
Niezawodny mikrofon o charakterystyce kardioidalnej. Zakres funkcji został poszerzony o eliminację sprzężeń zwrotnych. Mikrofony wyposażono w wysokiej jakości wkładkę typu back electret. Niezwykła lekkość, dyskretny i ergonomiczny kształt czynią go idealnym narzędziem dla wokalistów.
- Szerokie pasmo przenoszenia
- Eliminacja sprzężenia zwrotnego
- Bardzo wygodny w noszeniu
- Stabilne zamocowanie
- Ruchome ramię z wkładką, regulowana długość
- Pierścień ochronny wkładki (chroni przed wilgocią)
- Kompatybilny z nadajnikami kieszonkowymi TXS-…HSE z 3-pinowym złączem mini XLR
- Wymagane zasilanie z nadajnika TXS lub przez adaptery EMA-1 lub EMA-300P
- W komplecie wiatrochron
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR HSE-152/SK – Bardzo lekki mikrofon nagÅ‚owny ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR HSE-152/SK – Bardzo lekki mikrofon nagÅ‚owny?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Bardzo lekki mikrofon nagłowny HSE-152/SK to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR HSE-152/SK – Bardzo lekki mikrofon nagÅ‚owny ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon nagłowny |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | back electret |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 1.5 kΩ |
| Czułość | 1.8 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 130 dB |
| Zasilanie | 1.5-9V DC |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 7 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | 3-pinowy mini XLR |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.15 x 0.06 x 0.205 m |
| Waga brutto | 0.115 kg |
| Waga netto | 0.02 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754190366
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR HSE-152/SK – Bardzo lekki mikrofon nagÅ‚owny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR TM-45 – Megafon
1 322,87 zł
MONACOR SIP-MIC – Stacja mikrofonowa SIP
12 176,95 zł
MONACOR STA-850D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz 8-kanaÅ‚owy, 400WRMS
3 597,70 zł
MONACOR PA-312 – Wzmacniacz miksujÄ…cy PA, mono
1 992,55 zł
MONACOR PA-1200EX – Podwójny moduÅ‚ rozszerzajÄ…cy
1 134,63 zł
APART CMX20DT + APART MA120 – zestaw nagÅ‚oÅ›nienia sufitowego dla powierzchni do 60m2
4 029,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.