- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CM-214ULF – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny
553,45 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS CM-214ULF
Elektretowy mikrofon nagłowny
- W pełni profesjonalny mikrofon nagłowny, zapewniający doskonałą jakość dźwięku oraz komfort użytkowania
- Kardioidalna charakterystyka gwarantująca wysoką odporność na sprzężenia
- Elastyczne ramię pozwala na optymalne ustawienie wkładki w pobliżu ust
- Pierścień ochronny wkładki (chroni przed wilgocią)
- W komplecie odłączany kabel połączeniowy z 4-pinowym złączem mini XLR do łączenia z nadajnikami kieszonkowymi JTS
- Odpowiednie kable do łączenia z innymi nadajnikami (801CS, 801CR oraz 801C3) dostępne jako wyposaż. dodatk.
- W komplecie wiatrochron oraz torba
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CM-214ULF – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CM-214ULF – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Elektretowy mikrofon nagłowny CM-214ULF to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CM-214ULF – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon nagłowny |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | elektretowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 100-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 1.5 kΩ |
| Czułość | 1.8 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 120 dB |
| Zasilanie | z nadajnika kieszonkowego serii IN/PT/UF lub PS-500 |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 44 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | kabel z 4-pinowym mini XLR (opcjonalnie: wtyk 3.5mm stereo, 3-pinowy mini XLR, lub 4-pinowe złącze Hirose) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.145 x 0.1 x 0.185 m |
| Waga brutto | 0.189 kg |
| Waga netto | 0.048 kg |
EAN: 4007754242966
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS CM-214ULF – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR HSE-130/SK – Bardzo lekki mikrofon nagÅ‚owny
182,61 zł
MONACOR HSE-140/SK – Bardzo lekki mikrofon nagÅ‚owny
282,24 zł
MONACOR HSE-152/SK – Bardzo lekki mikrofon nagÅ‚owny
260,10 zł
JTS CM-804IF – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny
553,45 zł
MONACOR HSE-120 – Mikrofon nagÅ‚owny
830,20 zł
Voice Kraft V-670BH – mikrofon nagÅ‚owny
166,60 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.