- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR CD-114/BT – Odtwarzacz CD/MP3
1 855,89 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CD-114/BT
Kategorie: Odtwarzacze i inne źródła sygnału, Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału, Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
Tag: Monacor
Opis
MONACOR CD-114/BT
Odtwarzacz CD/MP3
z odbiornikiem Bluetooth, interfejsem USB oraz czytnikiem kart SD.
- Odtwarzanie płyt audio CD/CD-R/CD-RW oraz MP3/WMA/CDDA
- Odbiornik Bluetooth pozwalający na bezprzewodowe połączenie z notebookiem, smartfonem lub tabletem
- Możliwość bezpośredniego podłączania nośników USB
- Odpowiednie karty SD/SDHC/SDXC do 128GB (FAT16/FAT32), dostępne jako wyposaż. dodatk.
- System anti-shock
- Obsługa znaczników ID3 tag
- Funkcja autoplay (automatyczny start)
- Regulacja prędkości odtwarzania (pitch) dla CD, SD oraz USB
- Szybkie przewijanie
- Programowanie utworów (max 10)
- Funkcja powtarzania (powtórz 1, powtórz wszystko, powtarzanie losowe)
- Funkcja Hot key
- W komplecie pilot sterujący IR
- Wejście Aux (3.5mm stereo)
- Interfejs RS-232
- Montaż w racku 482mm (19″), 1U, za pomocą dołączonych uchwytów
- Zasilanie 230V˜ lub 24V DC
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR CD-114/BT – Odtwarzacz CD/MP3 ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR CD-114/BT – Odtwarzacz CD/MP3?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Odtwarzacz CD/MP3 CD-114/BT to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR CD-114/BT – Odtwarzacz CD/MP3 ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | CD and MP3 player |
| Media | CD, MP3, USB, SD |
| Pasmo przenoszenia | 20-20,000 Hz |
| THD | 0.3 % |
| Separacja kanałów | 60 dB |
| Dynamika | – |
| Stosunek S/N | 60 dB |
| Wyjście, analogowe | 0.8 V |
| Wyjście cyfrowe, U<sub>pp</sub> | – |
| Zasilanie | ˜ 230 V/50 Hz/30 VA |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 30 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | 9.2 VA |
| Alternatywne napięcie zasilania | 24 V |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 482 x 44 x 245 mm, 1 RU |
| Wymiary, napęd | – |
| Wymiary, sterowanie | – |
| Waga | 3.27 kg |
| Połączenia | 1 x RCA L/R 1 x 3.5 mm stereo jack 1 x RS-232 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.325 x 0.125 x 0.598 m |
| Waga brutto | 4.23 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754421507
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR CD-114/BT – Odtwarzacz CD/MP3” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Bluesound CP100 – Ścienny panel sterowania
1 375,00 zł
Masz problem z dźwiękiem i zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć propozycje z najwyższej półki? Zamiast się nad tym zastanawiać, jak najszybciej zapoznaj się z możliwościami, które gwarantuje sterownik ścienny Bluesound CP100. Sterownik ten jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających osób.
Odtwarzacz CD z tunerem – Rondson CDTU
3 449,00 zł
BOSCH – LBB1965/00 Manager komunikatów cyfrowych Plena
Zapytaj o cenę
BOSCH – PLE-SDT Odtwarzacz SD/USB/Tuner
Zapytaj o cenę
ITC Audio Moduł strefowy wejść mikrofonowych T-8000DW
590,40 zł
ITC Audio T-8000D Moduł strefowy wejść mikrofonowych
589,40 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.