- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR AKB-30DT/DSP – Wzmacniacz miksujÄ…cy mono
1 499,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
AKB-30DT/DSP
Kategorie: Końcówki mocy stereofoniczne, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne, Wzmacniacze Instalacyjne, Wzmacniacze miksujące
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR AKB-30DT/DSP
Cyfrowy (klasa D) moduł wzmacniacza PA z interfejsem Dante® oraz procesorem DSP
- 2 x 15WRMS/4-8Ω
- Cicha praca dzięki chłodzeniu bez wentylatora
- Procesor DSP zdalnie sterowany poprzez oprogramowanie MONACOR DSP lub aplikacjÄ™ na smartfona
- Wejście Dante® oraz przelotowe wyjście
- Wyjście głośnikowe na terminalach śrubowych
- Metalowa obudowa z uchwytami montażowymi
- Zasilanie PoE (Power over Ethernet) lub z 12V zasilacza (wyposaż. dodatk.)
Wymagania systemowe Dante®: Windows* 7/8.1/10 lub MacOS 10.9.5/10.10.5/10.11
Marka Dante® oraz oprogramowanie Dante® są licencjonowanymi produktami należącymi do Audinate Pty Ltd.
Uwaga:
32-bitowe aplikacje, łącznie z bieżącymi wersjami oprogramowania procesorów DSP, nie będą dłużej obsługiwane przez MacOS wersji 10.15 (Catalina). Oprogramowanie zostanie niebawem dostosowane do wersji 64-bitowej dla MacOS Catalina. Użytkownicy starszych wersji MacOS nie odczują żadnej różnicy.
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR AKB-30DT/DSP – Wzmacniacz miksujÄ…cy mono ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR AKB-30DT/DSP – Wzmacniacz miksujÄ…cy mono?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wzmacniacz miksujący mono AKB-30DT/DSP to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR AKB-30DT/DSP – Wzmacniacz miksujÄ…cy mono ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | – |
| Moc znamionowa RMS | 2 x 15 W (power supply) 2 x 10 W (PoE) |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 15 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 8.5 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | – |
| Impedancja wyjściowa | 4-8 Ω |
| Kanały wejściowe | 2 Dante® channels |
| Strefy | 1 |
| Wejścia | Dante® |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | via DSP |
| Korektor niskie | via DSP |
| Korektor średnie | via DSP |
| Korektor wysokie | via DSP |
| Stosunek S/N | 80 dB |
| TÅ‚umienie przesÅ‚uchu | – |
| THD | < 0.1 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | DC 12 V |
| Zasilanie sieciowe | – |
| Pobór mocy w trybie pracy | 36 W max. |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 130 mm |
| Wysokość | 37 mm |
| Głębokość | 141 mm |
| Wysokość (U) | – |
| Waga | 0.6 kg |
| Złącza | 1 x RJ45 (Dante® in) 1 x RJ45 (feed-through output) 2 x plug-in screw terminals (speakers) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.14 x 0.055 x 0.155 m |
| Waga brutto | 0.668 kg |
| Waga netto | 0.607 kg |
EAN: 4007754260953
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| System instalacji | Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
| Moc [W] | 30 |
| Ilość kanałów | 2 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR AKB-30DT/DSP – Wzmacniacz miksujÄ…cy mono” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
TAGA Harmony – TA-25MINI V.2
329,00 zł
Oceniono 5.00 na 5
TAGA Harmony TA-25MINI V.2 to kompaktowy instalacyjny wzmacniacz stereo klasy D do systemów hi-fi i nagłośnień komercyjnych. Oferuje moc 2 × 50 W przy 4 Ω lub 2 × 30 W przy 8 Ω, pasmo 30 Hz–18 kHz, THD ≤0,5%, S/N ≥80 dB i zasilanie 24 V/3 A. Sprawdzi się w domu, restauracji, pubie, sklepie, sali konferencyjnej i klubie fitness jako wzmacniacz do muzyki tła lub playbacku. Wejścia RCA/AUX 3,5 mm, PRE OUT, regulacja basu i wysokich tonów oraz limiter ułatwiają konfigurację
MONACOR PAST-125/SW – Statyw gÅ‚oÅ›nikowy
249,03 zł
MONACOR SPS-30/SC – Zestaw kolców gÅ‚oÅ›nikowych (4 szt.)
278,47 zł
MONACOR PAB-306/WS – Uniwersalne zestawy gÅ‚oÅ›nikowe, 160WRMS, 8Ω
1 599,62 zł
MONACOR KM-24110 – Uchwyt Å›cienny do zestawów gÅ‚oÅ›nikowych
501,53 zł
TAGA Harmony TA-400MIC + Monacor MKS-26 x4 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
1 227,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.