Bez kategorii

Pylon Audio Jade 20 w ofercie naszego sklepu.

Pylon Audio Jade 20

W końcu są, długo wyczekiwane przez nas PYLON AUDIO Jade 20 (TWENTY)!

Kolejny kamień szlachetny w ofercie rodzimego producenta po Diamond, Emerald i Jasper. Pierwsze wrażenie WOW. Ponadczasowa budowa w stylistyce VINTAGE, szczególnie dziś poszukiwanej w aranżacji wnętrz. Wygląd przywodzi na myśl czasy kiedy radia były jeszcze lampowe, a ich głośnik przykryty charakterystyczną tkaniną. PYLON jak przystało na prężnie działającego w branży producenta stworzyli połączenie wysmakowanej kolumny retro i zaawansowanej technologicznie konstrukcji. Za sztywność odpowiada obudowa z masywnych płyt MDF, użebrowania i kratownice. Wszystko to pozwala na bezpieczny odsłuch zarówno na niskiej podstawce jak i akcesoryjnym, wyższym standzie.
Typowe dla sprzętu z dawnych lat maskownice na kołki, wykończenie pokrytym olejowoskiem naturalnym fornirem z orzecha amerykańskiego podkreśla tylko vintage’ową estetykę Jade’ów TWENTY.

Zobacz nasz film

PYLON AUDIO Jade 20 to połączenie mocnego scenicznego brzmienia z niczym nie przysłonioną swobodą dźwięku, przy tym naturalną skalą instrumentów. Pełne przestrzeni obrazowanie, bogata wirtualizacja instrumentów. Należy przypomnieć, że jest to konstrukcja dwudrożna oparta o driver kompresyjny. 12 calowy (30 cm) przetwornik na basie w bliskim towarzystwie portu bass reflex na froncie to gwarancja zejścia i podmuchu wprost w stronę słuchacza. Częstotliwość podziału pasma na poszczególne głośniki to 1200 Hz.
Koncertowe granie bez apetytu na moc i objętość. Impedancja 8 Ohm i 91 dB skuteczności gwarantują uniwersalność zapotrzebowania elektroniki. Jade’y odnajdą się świetnie zarówno z ciepłą lampką w pochmurny dzień pod kocem jak i wydajnym tranzystorem podczas koncertu ulubionej norweskiej kapeli metalowej. Posłużą jako kanapowe leniuchy przy niskim poziomie głośności ale i także zreprodukują koncertową atmosferę podczas wielogodzinnych odsłuchów.
PYLON określa metraż pomieszczenia odsłuchowego na 18 – 45 m2.

Powrót do listy wpisów