Bez kategorii

Akustyka na AQ – AQ – Acoustique Quality Show 2022

Po trzyletniej przerwie pojawiliśmy się na AQ – AQ – Acoustique Quality Show 2022, gdzie firma zaprezentowała swoją nową bardziej dostępną linię kolumn z dwoma modelami, podstawkami Canto 3 oraz podłogówkami Canto 5.
Acoustique Quality obecne jest na rynku od 1995 roku. Od wielu lat prezentuje kolumny klasy Hi-End w oparciu o komponenty uznanych na świecie liderów produkcji głośników takich jak Scan Speak czy SB Acoustics.
Czeskie AQ Canto 3 i 5 to kolumny o oryginalnym wyglądzie i rewelacyjnym brzmieniu, szczególnie potężne na basie, z wyraźną średnicą i niebanalną górą.
Kolumny z Červenki powstają z surowców najwyższej jakości w oparciu o przemyślany projekt, tak aby wyzbyć się kątów prostych. Ściany boczne obudowy Canto to specjalnie prasowana sklejka zagięta zarówno w poziomie jak i pionie. Zaimplementowane wzmocnienia i ożebrowania wewnątrz nadają dodatkowej sztywności obudowie. Ręczny proces produkcji gwarantuje jakość połączeń.
Do odsłuchu wykorzystano audiofilski i referencyjny wzmacniacz uznanej czeskiej manufaktury KR Audio model KRONZILLA VA680 oraz streamer Lindemann Limetree. Całość gwarantuje najwyższą wierność odsłuchu.
Dziękujemy firmie Audio Video Akcesoria za zaproszenie i możliwość poznania oferty sąsiedniego producenta z Czech.

Powrót do listy wpisów