Aktualności

Producent głośników APART zmienia nazwę na BIAMP

apart zmienia nazwę na biamp

Apart to marka która od lat produkuje głośniki instalacyjne. Firma z wieloletnią tradycją przez lata oferowała Państwu najwyższej jakości głośniki w głównej mierze przeznaczone do instalacji nagłośnień publicznych.  Produkty marki APART najczęściej możemy znaleźć w takich miejscach jak restauracje, hotele, sale bankietowe czy też konferencyjne. Teraz marka głośników APART zmienia nazwę na BIAMP.

Głośniki instalacyjne BIAMP / APART są znane od 40 lat

Apart wykonuje bardzo dobre głośniki dla instalatorów w przystępnej cenie. Rodzimy kraj marki Biamp dawnej Apart znajduje się w Belgi. Biamp posiada wiele kanałów sprzedaży na całym świecie, a głównym odbiorcą są instalatorzy nagłośnień. To co wyróżnia firmę Biamp to to, że firma została założona właśnie przez instalatorów dlatego też firma Biamp doskonale rozumie potrzeby swoich klientów.  Od ponad 40 lat produkty APART takie jak głośniki ścienne, wzmacniacze,  głośniki kulowe instalowane są w lokalach gastronomicznych czy też salach konferencyjnych dostarczając najwyższej jakości dźwięk. Głośniki BIAMP posiadają nowoczesny wygląd a wzmacniacze Biamp wykonane są z najlepszych podzespołów dzięki czemu gwarantują bezawaryjność pracy na długie lata.

Dlaczego marka głośników instalacyjnych APART zmienia nazwę na BIAMP?

Po ponad 40 latach firma postanowiła zmienić nazwę z Apart na Biamp. Z skąd taka zmiana? O ile nie doszukaliśmy się wyjaśnienia zmiany nazwy marki na oficjalnych stronach firmy Biamp, to możemy się domyśleć, że najprawdopodobniej chodzi o zbieżność nazw z popularną marką produkującą biżuterię.  Praktycznie dwie takie same nazwy dominujących firm w różnych branżach źle wpływa na wszelkiego rodzaju działania marketingowe, jak chociażby pozycjonowanie marki w Internecie. Warto pamiętać, że zmiana marki APART na Biamp w żaden sposób nie wiąże się z utratą jakości oferowanych produktów a jest to tylko czysty zabieg marketingowy.

Podsumowanie:

Firma BIAMP, dawniej znana jako APART, jest producentem głośników instalacyjnych od ponad 40 lat. Produkty APART można spotkać w różnych miejscach, takich jak restauracje, hotele, sale bankietowe czy też konferencyjne. BIAMP oferuje najwyższej jakości głośniki w przystępnej cenie, zaprojektowane przez instalatorów. Firma Biamp posiada wiele kanałów sprzedaży na całym świecie. Zmiana nazwy APART na BIAMP nastąpiła ze względu na zbieżność nazw z popularną marką produkującą biżuterię. BIAMP gwarantuje bezawaryjność swoich produktów, wykonanych z najlepszych podzespołów.