Instalacje nagłośnieniowe, Restauracje

Nagłośnienie lokalu gastronomicznego w Krakowie “Centralka Nowohuckie Bistro”

Mamy przyjemność poinformować Was o nowej inwestycji, którą przeprowadziliśmy w lokalu gastronomicznym w Krakowie, “Centralka Nowohuckie Bistro“.  Gdzie dbałość o  komfort klientów podczas wizyty w lokalu jest dla właścicieli  priorytetem, dlatego aby jeszcze bardziej podnieść standardy panujące w lokalu pomogliśmy bistro odpowiednio nagłośnić wykorzystując nasze sprawdzone rozwiązania premium.

Znakomita jakość dźwięku dzięki marce Bose

Wybraliśmy sprawdzoną markę Bose, aby zapewnić klientowi i gościom lokalu  jak najlepszą jakość dźwięku. Oto kilka szczegółów dotyczących nowego systemu nagłośnieniowego wykorzystanego w Centralka Nowohuckie Bistro

Główna sala konsumpcyjna: Zwieszany moduł basowy w połączeniu z czterema satelitami Freespace 3, gwarantując klarowność i głębię dźwięku.

  • Mniejsza salka: Dwie kolumny FS4SE, które zapewniają doskonałą akustykę w tym pomieszczeniu.
  • Toaleta: Zamontowaliśmy mniejszy model FS2SE, aby nawet w tej części lokalu można było cieszyć się przyjemnym tłem muzycznym.
  • Ogródek: Na zewnątrz postawiliśmy na dwie kolumny z wyższej serii DesignMax, które świetnie radzą sobie z trudniejszymi warunkami zewnętrznymi.

Dodatkowo, dopasowaliśmy poziomy głośności w poszczególnych pomieszczeniach, aby zapewnić spójność i komfort słuchania. Przygotowaliśmy również dwa scenariusze – jedno z wyciszeniem zewnętrznym po 22:00 i drugie z całkowitym wyciszeniem podczas zimy, kiedy ogródek nie jest używany.

Prostsza obsługa i możliwość organizacji eventów

Z myślą o personelu oraz organizatorach różnego rodzaju eventów wprowadziliśmy kilka usprawnień. Źródłem “A” jest nowoczesny odtwarzacz sieciowy Taga harmony TWA-10, którym obsługuje się prosto z tabletu. Dzięki temu, obsługa lokalu może w łatwy sposób zarządzać muzyką.

Co więcej, dla organizatorów imprez przygotowaliśmy wejście “B” z możliwością podpięcia konsolety miksującej. Teraz, jeśli  jest zaplanowany event i przyjedzie DJ, wystarczy przestawić przełącznik z “A” na “B” i gotowe! Brzmi prosto? Bo tak właśnie jest.

Serdecznie zapraszamy do lokalu Centralka Nowohuckie Bistro  aby samemu przekonać się o jakości nowego nagłośnienia. “Centralka Nowohuckie Bistro” to nie tylko smaczne jedzenie, ale teraz także doskonałe brzmienie!

Szukasz profesjonalnej porady?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Odpowiemy na każde pytanie związane z naszą ofertą. Poznaj nasz zespół

Jan Mańka

Jan Mańka

Jan Mańka, urodzony w 1993 roku, jest postacią szeroko rozpoznawaną w świecie audio za sprawą swojego głębokiego zaangażowania oraz bogatego doświadczenia, które nabył przez lata pracy związanej z testowaniem i handlem sprzętem audio.

Już od najmłodszych lat Jan otoczony był przez pasjonatów muzyki i najnowocześniejszy sprzęt audio, co pozwoliło mu zdobyć nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne doświadczenie.

W trakcie swojej kilkunastoletniej kariery, Mańka zdobył uznanie jako ekspert od systemów nagłośnień publicznych, jednak to nagłośnienia home audio stanowią przedmiot jego największej pasji.

Jan z pasją podchodzi do każdego aspektu swojej pracy, co znajduje odzwierciedlenie w licznych recenzjach i artykułach, które publikuje. Jego zdolność do wnikliwej analizy i oceny sprzętu audio pomogła wielu osobom w dokonaniu odpowiednich wyborów zakupowych.