- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR WAP-202RS – Odtwarzacz MP3 z tunerem do odbioru radia internetowego oraz pasma FM z RDS oraz DAB+
2 549,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
WAP-202RS
Kategorie: Odtwarzacze i inne źródła sygnału, Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału, Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
Tag: Monacor
Opis
MONACOR WAP-202RS
Odtwarzacz MP3 z tunerem do odbioru radia internetowego oraz pasma FM z RDS oraz DAB+
- Interfejs Bluetooth
- Połączenie sieciowe przez gniazdo LAN lub WLAN
- Dostęp do ponad 20 000 stacji radiowych z całego świata
- Wyszukiwanie stacji po typie, nazwie oraz lokalizacji
- Możliwość streamingu oraz udostępniania plików przez sieć (serwer UPnP)
- Odbiór pasma FM z RDS
- Bezzakłóceniowy odbiór radia cyfrowego DAB+
- Port USB do bezpośredniego odtwarzania plików MP3, AAC, AAC+, WMA, WAVE oraz FLAC
- Funkcja multi-room
- Łatwa obsługa za pomocą pokrętła jog
- Duży, podświetlany wyświetlacz
- Korektory barwy z gotowymi presetami oraz możliwością zapisania własnych ustawień
- Funkcja odtwarzania losowego oraz powtarzania folderów z nośników USB
- Przełącznik czasu letni/zimowy
- Wyłącznik sleep oraz budzik z funkcją drzemki
- Możliwość sterowania pilotem, poprzez aplikację oraz poprzez port RS-232
- Wejście Aux (3.5mm stereo) na przednim panelu
- Wyjście słuchawkowe (3.5mm stereo)
- Złącze antenowe FM: 75Ω, koaksjalne
- Złącze antenowe: SMA RP
- W komplecie pilot sterujący IR oraz anteny
- Montaż w racku 482mm (19″), 1U, za pomocą dołączonych uchwytów
- Odtwarzacz MP3 z tunerem do odbioru radia internetowego oraz pasma FM z RDS oraz DAB+
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR WAP-202RS – Odtwarzacz MP3 z tunerem do odbioru radia internetowego oraz pasma FM z RDS oraz DAB+ ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR WAP-202RS – Odtwarzacz MP3 z tunerem do odbioru radia internetowego oraz pasma FM z RDS oraz DAB+?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Odtwarzacz MP3 z tunerem do odbioru radia internetowego oraz pasma FM z RDS oraz DAB+ WAP-202RS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR WAP-202RS – Odtwarzacz MP3 z tunerem do odbioru radia internetowego oraz pasma FM z RDS oraz DAB+ ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | radio internetowe, tuner FM RDS i DAB+, odtwarzacz MP3 |
| Media | Bluetooth, FM, DAB+, MP3, LAN/WLAN, streaming medium |
| Pasmo przenoszenia | – |
| THD | – |
| Separacja kanałów | – |
| Dynamika | – |
| Stosunek S/N | – |
| Wyjście, analogowe | 750 mV |
| Wyjście cyfrowe, U<sub>pp</sub> | – |
| Zasilanie | 230 V˜/50 Hz/20 VA 15 V DC/300 mA |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 20 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| Alternatywne napięcie zasilania | DC 15 V |
| Alternatywne zasilanie | 300 mA |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 482 x 44 x 245 mm |
| Wymiary, napęd | – |
| Wymiary, sterowanie | – |
| Waga | 2.7 kg |
| Połączenia | 1 x 3.5 mm stereo (aux in), 1 x RCA L/R (line out), 1 x 3.5 mm stereo (słuchawki), 1 x RJ45 (LAN) 1 x antena Bluetooth 1 x antena WLAN 1 x RS-232 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.325 x 0.135 x 0.6 m |
| Waga brutto | 4.02 kg |
EAN: 4007754276923
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR WAP-202RS – Odtwarzacz MP3 z tunerem do odbioru radia internetowego oraz pasma FM z RDS oraz DAB+” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
HQM-VC60W – regulator głośności 60W
119,00 zł
ITC Audio T-7760B – Kontroler z wbudowanym wzmacniaczem mocy
3 374,14 zł
Bluesound B100S – sieciowy odtwarzacz muzyczny
3 062,00 zł
Odtwarzacz sieciowy to urządzenie, które można określić jako niezwykle istotne. Chodzi w końcu o odtwarzanie biblioteki filmów. Czy może być coś lepszego niż możliwość śledzenia ulubionych produkcji? Oczywiście musimy też pamiętać o tym, że nie każdy odtwarzacz możemy określić wartym zainteresowania. Jak można określić możliwości, które zapewnia odtwarzacz sieciowy Bluesound B100S?
MONACOR PA-1200IRD –
1 821,02 zł
BIAMP – PCR3000RMKIII Odtwarzacz CD/USB/SD
2 514,00 zł
BIAMP PCR3000RMKIII to profesjonalny odtwarzacz CD/USB/SD z tunerem FM, RDS i DAB+. Wyjścia RCA, optyczne, koaksjalne, port RS232, Auto Play – Cue, pilot IR. Obsługa do 9999 utworów z USB/SD (32 GB), pasmo MP3, WMA. Montaż rack 1U, głębokość 320 mm. Idealny do hoteli, restauracji, sal konferencyjnych i systemów 100 V. 🎵💽
ITC Audio AVM – MS84 Czterostrefowy procesor komunikatów
6 035,18 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.