- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR WALL-05DT – Aktywny zestaw głośnikowy z modułem Dante®
2 049,00 zł
Pozostało tylko: 1

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
WALL-05DT
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik śćienny, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR WALL-05DT
Uniwersalna kolumna głośnikowa WALL-05DT wyposażona w procesor DSP oraz 2-kanałowy odbiornik Dante®. Przystosowana jest do pracy w profesjonalnych systemach PA, w których sygnał audio musi zostać przesłany na znaczną odległość lub do kilku różnych lokalizacji, czyli np. w szkołach, biurowcach, centrach konferencyjnych oraz obiektach handlowych.
Dzięki wykorzystaniu cyfrowej transmisji sygnału, nawet w przypadku znacznych odległości, straty sygnału oraz podatność na zakłócenia są znikome. W porównaniu z systemami Audio over Ethernet np. CobraNet lub EtherSound, systemy oparte na technologii Dante® pozwalają na równoczesną obsługę wielu kanałów, charakteryzują się bardzo małym opóźnieniem, a sama konfiguracja systemu odbywa się automatycznie.
Kolumny głośnikowe WALL-05DT mogą pracować na zasilaniu PoE (Power over Ethernet) lub wykorzystywać zewnętrzne zasilacze 12V. Dzięki wbudowanemu procesorowi DSP, sterowanie najważniejszymi funkcjami (głośność, korekcja barwy) może odbywać się zdalnie poprzez dedykowaną aplikację.
Dzięki wykorzystaniu cyfrowej transmisji sygnału, nawet w przypadku znacznych odległości, straty sygnału oraz podatność na zakłócenia są znikome. W porównaniu z systemami Audio over Ethernet np. CobraNet lub EtherSound, systemy oparte na technologii Dante® pozwalają na równoczesną obsługę wielu kanałów, charakteryzują się bardzo małym opóźnieniem, a sama konfiguracja systemu odbywa się automatycznie.
Kolumny głośnikowe WALL-05DT mogą pracować na zasilaniu PoE (Power over Ethernet) lub wykorzystywać zewnętrzne zasilacze 12V. Dzięki wbudowanemu procesorowi DSP, sterowanie najważniejszymi funkcjami (głośność, korekcja barwy) może odbywać się zdalnie poprzez dedykowaną aplikację.
Aktywna kolumna głośnikowa z modułem Dante®
- Wbudowany wzmacniacz 20W sterowany procesorem DSP
- 2-drożna konstrukcja
- 13cm (5″) głośnik basowy oraz 13mm (½”) wysokotonowy
- Zdalne sterowanie poprzez dedykowaną aplikację
- Uchwyt montażowy umożliwiający regulację głośnika w dwóch płaszczyznach
- Zasilanie 12V z zasilacza (wyposaż. dodatk.) lub PoE (Power over Ethernet)
Wymagania systemowe Dante®: Windows* 7/8/10 lub MacOS 10.9.5/10.10.5/10.11
Marka Dante® oraz oprogramowanie Dante® są licencjonowanymi produktami należącymi do Audinate Pty Ltd.
Uwaga:
32-bitowe aplikacje, łącznie z bieżącymi wersjami oprogramowania procesorów DSP, nie będą dłużej obsługiwane przez MacOS wersji 10.15 (Catalina). Oprogramowanie zostanie niebawem dostosowane do wersji 64-bitowej dla MacOS Catalina. Użytkownicy starszych wersji MacOS nie odczują żadnej różnicy.
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR WALL-05DT – Aktywna kolumna głośnikowa z modułem Dante® ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR WALL-05DT – Aktywna kolumna głośnikowa z modułem Dante®?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywna kolumna głośnikowa z modułem Dante® WALL-05DT to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR WALL-05DT – Aktywna kolumna głośnikowa z modułem Dante® ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | Dante® |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 20 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 62-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | 2-drożny |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 13 cm (5") nisko-średniotonowy |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 1.3cm (½") wysokotonowy |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 13 cm |
| Skuteczność | 89 dB/W/m |
| Max SPL | 102 dB |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | wbudowany moduł Dante™, DSP |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | uchwyt montażowy, obrotowo-uchylny |
| Odporność na uderzenia piłką | – |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | PoE lub 12V zasilacz (wyposaż. dodatk.) |
| Wymiary | 163 x 252 x 165mm |
| Szerokość | 163 mm |
| Wysokość | 252 mm |
| Głębokość | 165 mm |
| Waga | 1.95 kg |
| Wejścia | 1 x RJ45 (wejście Dante™) |
| Wyjścia | 1 x RJ45 (przelotowe wyjście) |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.195 x 0.275 x 0.24 m |
| Waga brutto | 2.55 kg |
| Waga netto | 2.27 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754253900
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc głośnika [W] | 20 |
| Rodzaj głośnika | aktywny, naścienny |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR WALL-05DT – Aktywny zestaw głośnikowy z modułem Dante®” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
BOWERS & WILKINS AM-1 – Głośnik natynkowy zewnętrzny
1 954,00 zł
Bowers & Wilkins AM-1 🎶 to wytrzymały głośnik zewnętrzny do montażu na ścianie 🌦️. Odporny na warunki pogodowe, z obrotowym uchwytem 🔄 i głębokim basem 🔊 – idealny na taras, do ogrodu czy altany 🌿. Stylowy, dyskretny i funkcjonalny!
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR DT-100 – Kopułkowy głośnik wysokotonowy HiFi, 60WMAX, 30WRMS, 8Ω
171,54 zł
MONACOR EDL-412/WS – Głośnik kulowy PA
298,84 zł
MONACOR PA-5480 – 5-strefowe wzmacniacze miksujące PA, mono
4 151,20 zł
Monacor SA-160BT + TAGA Harmony TOS-315 x2 – Nagłośnienie naścienne do 30m2
1 440,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.