- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS W4-CH12 – Walizka transportowa z wbudowanÄ… Å‚adowarkÄ…, 12 portów
6 918,70 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS W4-CH12
Walizka transportowa z wbudowaną ładowarką,
do mikrofonów pulpitowych CS-W4T/5.
- Równoczesne ładowanie baterii akumul. max 12 urządzeń
- Czas ładowania zależy od pojemności i stanu baterii akumul.: około 5h
- Diodowy wskaźnik ładowania dla każdego portu
- Mechaniczne zabezpieczenie przed odwrotnÄ… polaryzacjÄ…
- Ochrona przed przeciążeniem, zwarciem i głębokim rozładowaniem
- W komplecie 24 baterie akumul. NiMH AA (2000 mAh)
- Zamknięcia motylkowe i wpuszczane uchwyty do przenoszenia
- Możliwość ustawiania w stosy
- Odpowiednia pokrywa W4-CH12/COVER dostępna jako wyposaż. dodatk.
Dostarczana bez pokrywy i urządzeń.
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS W4-CH12 – Walizka transportowa z wbudowanÄ… Å‚adowarkÄ…, 12 portów ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS W4-CH12 – Walizka transportowa z wbudowanÄ… Å‚adowarkÄ…, 12 portów?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Walizka transportowa z wbudowaną ładowarką, 12 portów W4-CH12 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS W4-CH12 – Walizka transportowa z wbudowanÄ… Å‚adowarkÄ…, 12 portów ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | transport case with charging function |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | – |
| Kolor | black |
| MateriaÅ‚ | – |
| Przeznaczenie | 12 x CS-W4T/5 |
| Zasilanie | ˜ 100-240 V/50-60Hz/VA |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 542 x 240 x 463 mm |
| DÅ‚ugość | – |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 11 kg |
| Połączenia | – |
| Inne cechy | – |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.55 x 0.25 x 0.49 m |
| Waga brutto | 12.08 kg |
| Waga netto | 10.85 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754274523
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS W4-CH12 – Walizka transportowa z wbudowanÄ… Å‚adowarkÄ…, 12 portów” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
JTS E-7TH/5 – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym UHF PLL
680,76 zł
JTS E-7BPSET/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego w technologii UHF PLL
1 411,38 zł
JTS W4-CH1 – Stacja Å‚adujÄ…ca, pojedyncza
487,03 zł
JTS CS-W4C/5 – Poczwórny, szerokopasmowy odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy UHF PLL
5 534,95 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.