- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS W4-CH12/COVER – Pokrywa do walizki transportowej
1 411,38 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS W4-CH12/COVER
Pokrywa do walizki transportowej
- Odpowiednia do W4-CH12
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS W4-CH12/COVER – Pokrywa do walizki transportowej ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS W4-CH12/COVER – Pokrywa do walizki transportowej?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Pokrywa do walizki transportowej W4-CH12/COVER to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS W4-CH12/COVER – Pokrywa do walizki transportowej ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | transport case cover |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | – |
| Kolor | – |
| MateriaÅ‚ | – |
| Przeznaczenie | W4-CH12 |
| Zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 527 x 83 x 465 mm |
| DÅ‚ugość | – |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 2.5 kg |
| Połączenia | – |
| Inne cechy | – |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.54 x 0.12 x 0.5 m |
| Waga brutto | 3.59 kg |
| Waga netto | 2.47 kg |
EAN: 4007754274530
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS W4-CH12/COVER – Pokrywa do walizki transportowej” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
ITC Audio T-B240D – Wzmacniacz miksujÄ…cy 240 W Klasa D
2 391,12 zł
JTS W4-CH1 – Stacja Å‚adujÄ…ca, pojedyncza
487,03 zł
JTS R-4TBM/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL
1 821,02 zł
Nadajnik bezprzewodowego systemu dla przewodników – WA 620RB
459,00 zł
Bezprzewodowy przenośny system komunikacji bezprzewodowej składa się z nadajnika audio oraz zestawu odbiorników, które doskonale nadają się do organizacji konferencji międzynarodowych wymagających obsługi wielu języków jak również do oprowadzania po malowniczych miejscach grup turystycznych.
Odbiornik bezprzewodowego systemu dla przewodników – WA 620RC
399,00 zł
Bezprzewodowy przenośny system komunikacji bezprzewodowej składa się z nadajnika audio oraz zestawu odbiorników, które doskonale nadają się do organizacji konferencji międzynarodowych wymagających obsługi wielu języków jak również do oprowadzania po malowniczych miejscach grup turystycznych.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.