- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS W4-CH1 – Stacja Å‚adujÄ…ca, pojedyncza
487,03 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS W4-CH1
Stacja ładująca,
do mikrofonu pulpitowego CS-W4T/5.
- Czas ładowania zależy od pojemności i stanu baterii akumul.: około 3h
- Diodowy wskaźnik ładowania
- Mechaniczne zabezpieczenie przed odwrotnÄ… polaryzacjÄ…
- Ochrona przed przeciążeniem, zwarciem i głębokim rozładowaniem
- W komplecie 2 baterie akumul. NiMH AA (2000mAh)
Dostarczana bez urządzeń.
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS W4-CH1 – Stacja Å‚adujÄ…ca, pojedyncza ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS W4-CH1 – Stacja Å‚adujÄ…ca, pojedyncza?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Stacja ładująca, pojedyncza W4-CH1 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS W4-CH1 – Stacja Å‚adujÄ…ca, pojedyncza ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | charging station |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | – |
| Kolor | black |
| MateriaÅ‚ | – |
| Przeznaczenie | 1 x CS-W4T/5 |
| Zasilanie | via encl. power supply |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 150 x 70 x 75 mm |
| DÅ‚ugość | – |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 187 g |
| Połączenia | – |
| Inne cechy | – |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.1 x 0.08 x 0.3 m |
| Waga brutto | 0.47 kg |
| Waga netto | 0.335 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754274516
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS W4-CH1 – Stacja Å‚adujÄ…ca, pojedyncza” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
DSPPA DM839 – Å›cienny panel multimedialny
Lokalny panel do kontroli strefy Rondson AMX-4C
1 119,00 zł
Lokalny panel do kontroli strefy Rondson AMX-4C to lokalny panel sterujący jedną strefą nagłośnienia. Oferuje regulację głośności, wybór źródła, wejście XLR, RCA i łączność Bluetooth z zabezpieczeniem. Współpracuje z wzmacniaczem AMX-4500 przez złącze RJ-45. Kompaktowe wymiary 12 x 8,5 x 5,5 cm. Idealny do hoteli, SPA i przestrzeni wymagających indywidualnego zarządzania dźwiękiem.
Głośnik wodoodporny dwudrożny RP 62
69,00 zł
Głośnik wodoodporny RP 62 (25W/4Ω) z klasą IP55 to dwudrożny model idealny do sauny, łazienki i spa. Membrana polipropylenowa, pasmo 95–20 000 Hz, temperatura pracy -20°C do +55°C, efektywność 88 dB. Kompaktowe wymiary ⌀148x65 mm, otwór montażowy ⌀125 mm. Dostępny w kolorze białym i czarnym. Świetna jakość dźwięku i odporność na wilgoć!
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
JTS E-7BPSET/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego w technologii UHF PLL
1 411,38 zł
JTS W4-CH12 – Walizka transportowa z wbudowanÄ… Å‚adowarkÄ…, 12 portów
6 918,70 zł
JTS CS-1CU – Jednostka centralna systemu konferencyjnego
2 213,95 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.