- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS UT-16HW/1 – Mikrofon nagÅ‚owny z wbudowanym 16-kanaÅ‚owym nadajnikiem bezprzewodowym PLL
639,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
UT-16HW/1
Kategorie: Estrada, Mikrofony bezprzewodowe, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony nagłowne, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS UT-16HW/1
Mikrofon nagłowny z wbudowanym 16-kanałowym nadajnikiem bezprzewodowym UHF PLL
- Idealne rozwiązanie dla trenerów, animatorów, instruktorów oraz innych użytkowników wymagających dużej mobilności
- Mikrofon wyposażony w elektretową wkładkę o niskiej podatności na sprzężenia
- Krystalicznie czysty dźwięk, nawet w przypadku wysokiego poziomu tła akustycznego
- Regulowany pasek oraz pałąk z silikonowym rękawem zapewniający stabilne zamocowanie oraz wysoki komfort pracy
- W komplecie gumowy pokrowiec zabezpieczajÄ…cy wbudowany nadajnik przed wilgociÄ…
UT-16HW/1: Nie wymaga licencji w krajach UE.
UT-16HW/5: Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
UT-16HW/5: Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS UT-16HW/1 – Mikrofon nagÅ‚owny z wbudowanym 16-kanaÅ‚owym nadajnikiem bezprzewodowym PLL ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS UT-16HW/1 – Mikrofon nagÅ‚owny z wbudowanym 16-kanaÅ‚owym nadajnikiem bezprzewodowym PLL?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon nagłowny z wbudowanym 16-kanałowym nadajnikiem bezprzewodowym PLL UT-16HW/1 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS UT-16HW/1 – Mikrofon nagÅ‚owny z wbudowanym 16-kanaÅ‚owym nadajnikiem bezprzewodowym PLL ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | nadajnik nagłowny |
| Wersja | wbudowany nadajnik |
| Metoda transmisji | bezprzewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | elektretowy |
| Częstotliwość nośna | 863-865 MHz |
| Moc nadajnika | 10 mW |
| Zasilanie | 1 x 1.5 V batt. AAA size (not supplied) |
| Czas pracy | > 8 h |
| Pasmo przenoszenia | 100-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 2.2 kΩ |
| Czułość | 4.3 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 120 dB |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 50 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | – |
EAN: 4007754231816
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS UT-16HW/1 – Mikrofon nagÅ‚owny z wbudowanym 16-kanaÅ‚owym nadajnikiem bezprzewodowym PLL” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR HSE-90 – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny
182,61 zł
Ecler SAM412T – mikser instalacyjny
Zapytaj o cenÄ™
Ecler SAM412T to mikser instalacyjny posiadający 4 kanały wejściowe Line/Mic. SAM412T posiada regulację bass/mid/high dla każdego kanału. Zasilanie miksera to PHANTOM, dostępne dla wejść mikrofonowych. Mikser posiada jedno regulowane wyjście oraz dodatkowe wyjście RECORD. Dostępna jest funkcja "Talkover" dla pierwszego kanału. SAM412T posiada wejście sygnałowe alarmu przeciwpożarowego. Wysokość miksera to 1U.
IMG STAGELINE DRIVE-10A – Profesjonalna aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 200W oraz procesorem DSP
2 490,70 zł
JTS JSS-4B/5 – Mikrofon dorÄ™czny z nadajnikiem UHF PLL
1 937,20 zł
JTS CM-502G12B – Elektretowe mikrofony odsÅ‚uchowe
636,48 zł
IMG STAGELINE PAB-312M/SW – Uniwersalny monitor podÅ‚ogowy, 250WRMS, 8Ω
2 190,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.