- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS US-8001DBGY/5 – Zestaw bezprzewodowy UHF PLL
2 349,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
US-8001DBGY/5
Kategorie: Estrada, Mikrofony bezprzewodowe, Mikrofony i słuchawki, Zestawy mikrofonowe bezprzewodowe
Tagi: JTS, Mikrofon bezprzewodowy, Monacor
Opis
JTS US-8001DBGY/5
Wieloczęstotliwościowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego
w technologii UHF PLL
W skład zestawu wchodzą:
- Odbiornik US-8001DB/5
- Możliwość wyboru 16-kanałów
- Możliwość równoczesnego wykorzystywania czterech kanałów
- Odłączane anteny (złącza BNC)
- Funkcja Pilot tone oraz wyciszanie szumów (squelch)
- Diodowe wskaźniki pracy (diversity) oraz sygnału audio
- Montaż w racku 482mm (19″) za pomocÄ… uchwytu DR-900SET
- Mikrofon nagłowny z wbudowanym nadajnikiem UT-16HW5
- Idealne rozwiązanie dla trenerów, animatorów, instruktorów oraz innych użytkowników wymagających dużej mobilności
- Mikrofon wyposażony w elektretową wkładkę o niskiej podatności na sprzężenia
- Regulowany pasek oraz pałąk z silikonowym rękawem zapewniający stabilne zamocowanie oraz wysoki komfort pracy
- W komplecie gumowy pokrowiec zabezpieczajÄ…cy wbudowany nadajnik przed wilgociÄ…
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS US-8001DBGY/5 – Zestaw bezprzewodowy UHF PLL ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS US-8001DBGY/5 – Zestaw bezprzewodowy UHF PLL?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Zestaw bezprzewodowy UHF PLL US-8001DBGY/5 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS US-8001DBGY/5 – Zestaw bezprzewodowy UHF PLL ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urzÄ…dzenia | zestaw bezprzewodowy UHF PLL |
| Częstotliwość nośna | 518-542 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 40-18 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 1 |
| THD | < 0.6 % |
| Dynamika | > 105 dB |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | |
| Moc nadajnika | – |
| ZasiÄ™g | – |
| Nadajnik, zasilanie | 1 x 1.5 V bateria AAA (nie dołączona) |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, wysokość | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, waga | 50 g |
| Nadajnik, złącza | – |
| Specyfikacja odbiornika | |
| Odbiornik, wyjścia audio | 40 mV (XLR), 150 mV (6.3 mm) |
| Odbiornik, zasilanie | z doł. zasilacza |
| Odbiornik, szerokość | 210 mm |
| Odbiornik, wysokość | 40 mm |
| Odbiornik, głębokość | 181 mm |
| Odbiornik, waga | 565 g |
| Odbiornik, złącza | 1 x XLR, sym., 1 x 6.3 mm, niesym. |
EAN: 4007754268652
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS US-8001DBGY/5 – Zestaw bezprzewodowy UHF PLL” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE DM-1100 – Mikrofon dynamiczny
166,00 zł
HQM-MP3V – mikrofon pojemnoÅ›ciowy
136,00 zł
Mikrofon HQM-MP3V to profesjonalny mikrofon pojemnościowy z giętką szyjką (31 cm), pasmem przenoszenia 100Hz~16kHz, czułością -40dB oraz zasilaniem na 2 baterie AAA. Idealny do systemów nagłośnienia PA, konferencji i obiektów publicznych. W zestawie przewód 5m i wiatrochron. Estetyczna obudowa ABS, LED.
ITC Audio T-521US Dwukanałowy zestaw mikrofonów bezprzew. DPLL, UHF
4 006,00 zł
Wysokiej klasy zestaw podwójnego mikrofonu bezprzewodowego pracujący w paśmie UHF, w systemie "True Diversity". Możliwość wyboru 2 x 200 częstotliwości pracy z zakresu 640 - 857 MHz. Synchronizacja nadajnika i odbiornika w podczerwieni. Sygnały wyjściowe symetryczne na XLR lub niesymetryczne na Jack 6.3. Wyświetlacz LCD dla każdego kanału. W komplecie 2 nadajniki kieszonkowe, 2 mikrofony żyłkowe nagłowne oraz zasilacz. Nadajniki zasilane bateriami 2 x AA. Obudowa odbiornika 19"/1U, w komplecie uchwyty montażowe.
JTS CX-516W – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych
603,32 zł
JTS CX-516 – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych
608,80 zł
MONACOR KM-21302 – Statyw gÅ‚oÅ›nikowy, teleskopowy
1 283,74 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.