- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
ZZIPP TXZZ620 – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego
1 199,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
ZZIPP TXZZ620
Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego
- W skład zestawu wchodzą: 2 mikrofony doręczne z nadajnikiem, 1 odbiornik oraz zasilacz
- Możliwość wyboru 2 x 16 kanałów UHF (673-697.80MHz)
- Regulacja głośności
- Automatyczny próg wyciszenia szumów (squelch)
- Podświetlane na niebiesko wyświetlacze
- System True Diversity z odłączanymi antenami
- Wyjście XLR sym. dla każdej sekcji
- Wyjście 6.3mm dla sygnału zmiksowanego
- Zasięg: 50m zależnie od warunków lokalnych
- W komplecie kabel połączeniowy audio (6.3m)
Dlaczego warto wybrać produkt – ZZIPP TXZZ620 – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić ZZIPP TXZZ620 – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego TXZZ620 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko ZZIPP TXZZ620 – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia | 100 – 18 000 Hz |
| Częstotliwość nośna | 673 – 696.775 MHz |
| THD | < 1 % |
| Dynamika | > 100 dB |
| Stosunek S/N | > 70dB |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -29 – 74°C |
| Odbiornik, wyjścia audio | 0-300mV |
| Odbiornik, wymiary | 394 x 205 x 52 mm |
| Nadajnik, wymiary | 250 x 51 x 51 mm |
| Nadajnik, zasilanie | 2 x 1.5 V bateria AA |
Pliki do pobrania:
EAN:
Informacje dodatkowe
| Marka | ZZIPP |
|---|---|
| Ilość mikrofonów w zestawie | 2 |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „ZZIPP TXZZ620 – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE SKYROCK/POWER – Przenośny system wzmacniający
4 832,67 zł
Ecler eMBASE – podstawa do mikrofonów z serii eMCN
Zapytaj o cenę
MONACOR KM-12190 – Statyw na laptop
677,82 zł
JTS CM-502G6B – Elektretowe mikrofony odsłuchowe
608,80 zł
JTS CM-502G12W – Elektretowe mikrofony odsłuchowe
636,53 zł
JTS CX-516W – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych
603,32 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.