- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE TXS-636SET/2 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 672.000-691.750MHz
1 299,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
TXS-636SET/2
Kategorie: IMG STAGELINE, Mikrofony bezprzewodowe, Mikrofony bezprzewodowe krawatowe, Mikrofony i słuchawki, Zestawy mikrofonowe bezprzewodowe
Tagi: IMG STAGELINE, Mikrofon bezprzewodowy, Monacor
Opis
IMG STAGELINE TXS-636SET/2
Wieloczęstotliwościowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego
w technologii UHF PLL.
- W skład zestawu wchodzą: 1 mikrofon krawatowy z nadajnikiem, 1 odbiornik oraz zasilacz
- System „true diversity”
- Możliwość wyboru 80 kanałów UHF (672.000-691.750MHz)
- Funkcja ACT do przesyłania wybranej częstotliwości w podczerwieni do nadajnika mikrofonowego
- Automatyczne wyszukiwanie częstotliwości
- Próg wyciszenia szumów (squelch) i regulacja głośności
- Regulacja wzmocnienia na nadajniku
- Wskaźniki kanału, anteny A/B, status ACT, poziomu sygnału audio AF (odbiornik) oraz kanału i stanu baterii (nadajnik)
- Solidna metalowa obudowa (odbiornik)
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE TXS-636SET/2 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 672.000-691.750MHz ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE TXS-636SET/2 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 672.000-691.750MHz?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wieloczęstotliwościowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 672.000-691.750MHz TXS-636SET/2 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE TXS-636SET/2 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 672.000-691.750MHz ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urzÄ…dzenia | zestaw mikrofonu bezprzewodowego |
| Częstotliwość nośna | 672-692 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 50-18 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 1 |
| THD | < 0.5 % |
| Dynamika | 120 dB |
| Stosunek S/N RF | 105 dB |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | |
| Moc nadajnika | < 10 mW |
| Zasięg | ≈ 30 m |
| Nadajnik, zasilanie | 2 x 1.5 V bateria AA |
| Nadajnik, głębokość | 62 mm |
| Nadajnik, wysokość | 105 mm |
| Nadajnik, głębokość | 25 mm |
| Nadajnik, waga | 88 g |
| Nadajnik, złącza | – |
| Specyfikacja odbiornika | |
| Odbiornik, wyjścia audio | 350 mV/10 kΩ (6.3 mm) 25 mV/10 kΩ (XLR, sym.) |
| Odbiornik, zasilanie | z doł. zasilacza |
| Odbiornik, szerokość | 152 mm |
| Odbiornik, wysokość | 38 mm |
| Odbiornik, głębokość | 120 mm |
| Odbiornik, waga | 482 g |
| Odbiornik, złącza | 1 x 6.3 mm, niesym. 1 x XLR, sym. |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754276213
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE TXS-636SET/2 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 672.000-691.750MHz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MC-31 – 3-kanaÅ‚owy sumator mikrofonowy
166,00 zł
IMG STAGELINE MMX-8 – Miniaturowy mikser audio 8-kanaÅ‚owy
332,05 zł
IMG STAGELINE FLAT-M100 – Aktywny monitor sceniczny, 100WRMS
1 785,37 zł
IMG STAGELINE TXS-631SET – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863-865MHz
1 023,93 zł
IMG STAGELINE WAVE-12A – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 200WRMS
1 771,15 zł
IMG STAGELINE STA-300D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 300WRMS
1 328,35 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.