- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE TXS-606LT – Nadajnik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym, 672.000-696.975MHz
410,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
TXS-606LT
Kategorie: IMG STAGELINE, Mikrofony bezprzewodowe, Zestawy mikrofonowe bezprzewodowe
Tagi: IMG STAGELINE, Mikrofony bezprzewodowe, Monacor
Opis
IMG STAGELINE TXS-606LT
Wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym
- Możliwość wyboru 1000 kanałów UHF (672.000-696.975MHz), synchronizacja z odbiornikami TXS-606, TXS-626, TXS-646 oraz TXS-686 poprzez funkcję ACT
- Regulowana czułość
- Wyświetlacz LCD: grupa/kanał, poziom sygnału audio i stan baterii
- W komplecie mikrofon krawatowy (kardioida) z nakręcanym wtykiem 3.5mm
- Zaczep do paska
- Zasilanie: 2 x 1.5V bateria AA (nie dołączane)
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
SOUNDCHECK 04/2012
„TXS-646 może pracować jednoczeÅ›nie z czterema nadajnikami. Mikrofon dorÄ™czny z nadajnikiem daje ciepÅ‚y, przyjemny dźwiÄ™k … mikrofon nagÅ‚owny, niemal niewidoczny, odporny na sprzężenia, zapewnia bardzo wysokÄ… zrozumiaÅ‚ość mowy … poczwórny zestaw mikrofonowy IMG Stage Line jest niezawodnym rozwiÄ…zaniem.”
+ Czysty dźwięk
+ Stosunek cena/jakość: bardzo dobry
+ Częstotliwości zgodne z nowymi dyrektywami
(Zestaw testowy: odbiornik TXA-646 z nadajnikami TXS-606HT, TXS-606LT oraz mikrofonem HSE-70A/SK + NTA-2SE)
+ Czysty dźwięk
+ Stosunek cena/jakość: bardzo dobry
+ Częstotliwości zgodne z nowymi dyrektywami
(Zestaw testowy: odbiornik TXA-646 z nadajnikami TXS-606HT, TXS-606LT oraz mikrofonem HSE-70A/SK + NTA-2SE)
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | – |
| Typ urządzenia | wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy |
| Częstotliwość nośna | 672.000-691.975 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 30-18 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 1 |
| THD | – |
| Dynamika | – |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | > 8 h |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | – |
| Moc nadajnika | 10 mW |
| ZasiÄ™g | – |
| Nadajnik, zasilanie | 2 x 1.5V bateria AA |
| Nadajnik, głębokość | 61 mm |
| Nadajnik, wysokość | 106 mm |
| Nadajnik, głębokość | 27 mm |
| Nadajnik, waga | 96 g |
| Nadajnik, złącza | 1 x 3.5mm |
| Specyfikacja odbiornika | – |
| Odbiornik, wyjÅ›cia audio | – |
| Odbiornik, zasilanie | – |
| Odbiornik, szerokość | – |
| Odbiornik, wysokość | – |
| Odbiornik, głębokość | – |
| Odbiornik, waga | – |
| Odbiornik, złącza | – |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754223545
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość mikrofonów w zestawie | 1 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE TXS-606LT – Nadajnik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym, 672.000-696.975MHz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-606LT/2 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy 672.000-691.975MHz, z mikrofonem krawatowym
608,80 zł
IMG STAGELINE TXS-611SET – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863-865MHz
1 101,47 zł
IMG STAGELINE CD-230USB – Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ
1 654,97 zł
JTS E-7HHSETD/5 – Podwójny wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego UHF PLL
2 546,05 zł
IMG STAGELINE PPA-100/SW – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy, stereo
835,74 zł
AMC iLive 1 Handheld – Bezprzewodowy system mikrofonowy
2 398,50 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.