- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR TXA-800ST – 16-kanaÅ‚owy nadajnik PLL, 863.1-864.9MHz
1 992,55 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR TXA-800ST
Profesjonalny 16-kanałowy system transmisji sygnału audio z syntezą PLL, mono, 863-865MHz, z akcesoriami
- Kompatybilny z przenośnym systemem wzmacniającym serii TXA-820 oraz TXA-1020
- Może pracować z systemem serii TXA-820 oraz TXA-1020, jako system dla przewodników oraz we wszystkich innych zestawach gdzie sygnał audio jest przesyłany do jednego lub więcej odbiorników
- Może współpracować także z nadajnikami i odbiornikami serii ATS-16
- Równoczesna praca do 4 nadajników, pracujących na różnych częstotliwościach (zależnie od odległości nadajników, stacjonarnych źródeł RF i innych warunków lokalnych)
- Nie wymaga licencji w krajach UE
16-kanałowy nadajnik PLL,
do sygnałów mikrofonowych i liniowych audio.
- Współpraca z odbiornikami TXA-800R, ATS-10R i ATS-16R oraz systemem wzmacniającym serii TXA-800 i TXA-1020
- Możliwość wyboru 16 kanałów UHF (863.1-864.9MHz)
- Wejście liniowe stereo (RCA L/P)
- Symetryczne wejście mikrofonowe (XLR i 6.3mm)
- Wyjście liniowe mono (RCA)
- Regulowane wyjście słuchawkowe
- Podświetlany wyświetlacz LCD: częstotliwość/kanał, wskaźniki diodowe częstotliwości nośnej, sygnału i szczytu
- Dodatkowe wyjście zasilania 10-15V DC do podłączania kolejnego nadajnika
- Montaż dwóch urzÄ…dzeÅ„ w racku 482mm (19″), za pomocÄ… dołączonych uchwytów
- Zasilanie z doł. zasilacza
- Wymiary: 215 x 50 x 210mm
- Waga: 1.25kg
Nie wymaga licencji w krajach UE.
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR TXA-800ST – 16-kanaÅ‚owy nadajnik PLL, 863.1-864.9MHz ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR TXA-800ST – 16-kanaÅ‚owy nadajnik PLL, 863.1-864.9MHz?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 16-kanałowy nadajnik PLL, 863.1-864.9MHz TXA-800ST to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR TXA-800ST – 16-kanaÅ‚owy nadajnik PLL, 863.1-864.9MHz ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urzÄ…dzenia | nadajnik stacjonarny |
| Częstotliwość nośna | 863.1-864.9 MHz |
| Pasmo przenoszenia | – |
| Kanały wejściowe | 1 |
| THD | – |
| Dynamika | – |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | |
| Moc nadajnika | 10 mW |
| Zasięg | około 30m |
| Nadajnik, zasilanie | z doł. zasilacza |
| Nadajnik, głębokość | 215 mm |
| Nadajnik, wysokość | 50 mm |
| Nadajnik, głębokość | 210 mm |
| Nadajnik, waga | 1.25 kg |
| Nadajnik, złącza | 1 x XLR, sym. (mic in), 1 x 6.3mm, niesym. (mic in), 1 x RCA L/R (line in), 1 x RCA L/R (line out) |
| Specyfikacja odbiornika | – |
| Odbiornik, wyjÅ›cia audio | – |
| Odbiornik, zasilanie | – |
| Odbiornik, szerokość | – |
| Odbiornik, wysokość | – |
| Odbiornik, głębokość | – |
| Odbiornik, waga | – |
| Odbiornik, złącza | – |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754205312
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR TXA-800ST – 16-kanaÅ‚owy nadajnik PLL, 863.1-864.9MHz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR ATT-325ST – Regulator gÅ‚oÅ›noÅ›ci stereo
326,57 zł
MONACOR STA-1508 – 8-kanaÅ‚owy wzmacniacz, 1280WRMS
3 874,45 zł
MONACOR SPE-252HQ – GÅ‚oÅ›nik sufitowy HiFi, 50WRMS, 8Ω
736,11 zł
MONACOR ETS-422TW/WS – Kolumny gÅ‚oÅ›nikowe PA, odporne na warunki atmosf.
1 715,80 zł
MONACOR ETS-210TW/WS – Kolumny gÅ‚oÅ›nikowe PA, aluminiowa wÄ…ska obudowa, odporna na warunki atmosf.
808,66 zł
MONACOR SA-440/SW + TAGA Harmony TCW-280R x4 – NagÅ‚oÅ›nienie sufitowe do 60m2
2 022,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.