- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR TXA-800HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy z mikrofonami, 863.1-864.9MHz
1 079,28 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR TXA-800HSE
Wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy z mikrofonami,
w technologii UHF PLL. Współpracuje z przenośnymi systemami wzmacniającymi serii TXA-1020, TXA-1000 i TXA-800 oraz odbiornikiem TXA-800R.
- W komplecie 1 mikrofon nagłowny (dookólny) oraz 1 mikrofon krawatowy (kardioida)
- Możliwość wyboru 16 częstotliwości UHF (863.1-864.9MHz)
- Metalowa obudowa
- Wejście mikrofonowe (3-pinowy mini XLR)
- Wejście liniowe audio (3.5mm)
- 3-stopniowa regulacja czułości
- Funkcja wyciszenia
- Podświetlany wyświetlacz LCD: kanał/częstotliwość, stan baterii
- Moc nadajnika: 10mW (EIRP)
- Zasilanie: 2 x 1.5V bateria AA (nie dołączane)
- Zaczep do paska
Nie wymaga licencji w krajach UE.
Tastenwelt 02/2008
„Z mikrofonem nagÅ‚ownym jest niezastÄ…piony dla klawiszowców.”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR TXA-800HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy z mikrofonami, 863.1-864.9MHz ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR TXA-800HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy z mikrofonami, 863.1-864.9MHz?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy z mikrofonami, 863.1-864.9MHz TXA-800HSE to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR TXA-800HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy z mikrofonami, 863.1-864.9MHz ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urządzenia | wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy |
| Częstotliwość nośna | 863.1-864.9 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 70-16 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 1 |
| THD | – |
| Dynamika | – |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | |
| Moc nadajnika | 10 mW |
| Zasięg | 30 m |
| Nadajnik, zasilanie | 2 x 1.5V bateria AA |
| Nadajnik, głębokość | 65 mm |
| Nadajnik, wysokość | 95 mm |
| Nadajnik, głębokość | 30 mm |
| Nadajnik, waga | 110 g |
| Nadajnik, złącza | 1 x 3-pinowy mini XLR |
| Specyfikacja odbiornika | – |
| Odbiornik, wyjÅ›cia audio | – |
| Odbiornik, zasilanie | – |
| Odbiornik, szerokość | – |
| Odbiornik, wysokość | – |
| Odbiornik, głębokość | – |
| Odbiornik, waga | – |
| Odbiornik, złącza | – |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754199345
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR TXA-800HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy z mikrofonami, 863.1-864.9MHz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR GN-40XLR/SW – GÄ™sia szyja XLR, 500mm
175,90 zł
MONACOR ADP-DAI-1X0 – Konwerter wejÅ›ciowy AVIO Dante®/analog
1 464,78 zł
MONACOR SP-252E – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy HiFi, 150WMAX, 75WRMS, 4Ω
249,03 zł
MONACOR MVB-15 – Uchwyt Å›cienny
376,33 zł
MONACOR EDL-36TW – GÅ‚oÅ›niki sufitowe PA
309,00 zł
APART KUBO5T + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 60m2
4 881,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.