- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE TRAVEL-VLOG – 10-kanaÅ‚owy bezprzewodowy system transmisji PLL audio do kamer, 2.4GHz
824,00 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE TRAVEL-VLOG
10-kanałowy bezprzewodowy system transmisji PLL audio do kamer, 2.4GHz
- W komplecie nadajnik oraz odbiornik audio
- Częstotliwość pracy: 2.400-2.4835GHz
- Oba urządzenia zasilane z wbudowanych akumulatorów litowo-jonowych, gwarantujących długi czas pracy oraz małą wagę
- Wytrzymale klipsy, pasujÄ…ce do kamer
- Nadajnik wyposażony w gniazdo 3.5mm do podłączania zewnętrznego mikroofnu
- Odbiornik wyposażony w wyjście liniowe oraz słuchawkowe oraz 5-stopniową regulację głośności
- Diodowe wskaźniki statusu oraz stanu batrerii
- Czas pracy: około 5h
- Czas ładowania: około 2h
- W komplecie: mikrofon krawatowy, wiatrochron, kabel USB do ładowania obu urządzeń jednocześnie, kabel audio 2 x 3.5mm stereo oraz przejściówka na 4-polowy wtyk 3.5mm
Nie wymaga licencji w krajach UE.
Dostarczany bez kamery.
Dostarczany bez kamery.
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE TRAVEL-VLOG – 10-kanaÅ‚owy bezprzewodowy system transmisji PLL audio do kamer, 2.4GHz ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE TRAVEL-VLOG – 10-kanaÅ‚owy bezprzewodowy system transmisji PLL audio do kamer, 2.4GHz?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 10-kanałowy bezprzewodowy system transmisji PLL audio do kamer, 2.4GHz TRAVEL-VLOG to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE TRAVEL-VLOG – 10-kanaÅ‚owy bezprzewodowy system transmisji PLL audio do kamer, 2.4GHz ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urzÄ…dzenia | 10-channel PLL audio transmission system |
| Częstotliwość nośna | 2.400-2.4835 GHz |
| Pasmo przenoszenia | 50-16 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 10 |
| THD | – |
| Dynamika | > 95 dB |
| Stosunek S/N RF | > 90 dB |
| Czas pracy | approx. 5 hours |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | via USB |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | |
| Moc nadajnika | < 25 mW |
| Zasięg | approx. 50 m |
| Nadajnik, zasilanie | 3.7 V rech. lithium-ion battery |
| Nadajnik, głębokość | 35 mm |
| Nadajnik, wysokość | 63 mm |
| Nadajnik, głębokość | 17 mm |
| Nadajnik, waga | 31 g |
| Nadajnik, złącza | 1 x 3.5 mm jack (ext. mic) |
| Specyfikacja odbiornika | |
| Odbiornik, wyjścia audio | 740 mV (line)/750 mV (monitor) |
| Odbiornik, zasilanie | 3.7 V rech. lithium-ion battery |
| Odbiornik, szerokość | 35 mm |
| Odbiornik, wysokość | 63 mm |
| Odbiornik, głębokość | 17 mm |
| Odbiornik, waga | 31 g |
| Odbiornik, złącza | 1 x 3.5 mm jack (line output) 1 x 3.5 mm jack (headphone output) |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754415858
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE TRAVEL-VLOG – 10-kanaÅ‚owy bezprzewodowy system transmisji PLL audio do kamer, 2.4GHz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-606LT/2 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy 672.000-691.975MHz, z mikrofonem krawatowym
608,80 zł
Rduch RA-5D- Mikrofony bezprzewodowe doręczne / krawatowe
Dostępny wkrótce
Nowoczesne zestawy bezprzewodowe RA-5 i RA-6 to rozwiązanie idealne do dużych obiektów i scen. System "True Diversity" zapewnia czysty dźwięk bez zakłóceń, a funkcja automatycznego skanowania widma ułatwia znalezienie wolnej częstotliwości. Współpracują z różnymi mikrofonami, dostosowując się do potrzeb użytkownika.
JTS E-7HHSET/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego UHF PLL
1 411,38 zł
JTS RU-8011D/5 – Szerokopasmowy odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy UHF PLL
968,63 zł
AMC iLive2 Handheld – Bezprzewodowy System Mikrofonowy
1 767,50 zł
Dexon – WA 600RB – system bezprzewodowy dla przewodników i tÅ‚umaczy – nadajnik
649,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.