- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS TM-929 – Dynamiczny mikrofon wokalowy
188,14 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
TM-929
Kategorie: Estrada, Mikrofony dynamiczne, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS TM-929
Dynamiczny mikrofon wokalowy
- Standardowy mikrofon wokalowy o klasycznym kształcie
- Dobra jakość dźwięku
- Solidna obudowa o dużej odporności na niepożądane dźwięki związane z trzymaniem
- Bezgłośny włącznik
- W komplecie kabel połączeniowy
tools4music 06/2011
„NajwiÄ™ksze zaskoczenie w teÅ›cie. Niesamowicie zrównoważony dźwiÄ™k.”
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS TM-929 – Dynamiczny mikrofon wokalowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS TM-929 – Dynamiczny mikrofon wokalowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Dynamiczny mikrofon wokalowy TM-929 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS TM-929 – Dynamiczny mikrofon wokalowy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | wokalowy |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | dynamiczny |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-15 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 600 Ω |
| Czułość | 1.8 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 148 dB |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | odlew metalowy |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 350 g |
| Kabel | 6.3mm, niesym. |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.12 x 0.085 x 0.255 m |
| Waga brutto | 0.725 kg |
| Waga netto | 0.556 kg |
EAN: 4007754194357
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS TM-929 – Dynamiczny mikrofon wokalowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR MR-1918/SW – Stojak rack, 8U
174,97 zł
IMG STAGELINE ECM-270 – Profesjonalny mikrofon pojemnoÅ›ciowy
475,96 zł
MONACOR PS-320/24S – Zasilacz do wbudowania, 320W, 24V DC/13.4A
470,43 zł
JTS UA-960 – Aktywny rozdzielacz antenowy
3 320,95 zł
IMG STAGELINE EMA-1 – Adapter zasilania phantom
171,54 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.