- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR TM-45 – Megafon
1 322,87 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
TM-45
Kategorie: Megafony, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR TM-45
Uwaga gwarantowana
Z szerokiej gamy naszych megafonów każdy wybierze coś dla siebie. Poniższe zestawienie parametrów pomoże wybrać najbardziej odpowiedni model. Wraz ze wzrostem uzyskiwanego poziomu ciśnienia dźwięku (w dB), zwiększa się zasięg jego słyszalności. Można wybrać między urządzeniami z mikrofonem wbudowanym lub doręcznym. Każdy z megafonów MONACOR zasilany jest ze standardowych baterii, niektóre modele posiadają także złącze dla zewnętrznego zasilania 12V. Kryteriami wyboru mogą być także rozmiar i waga urządzenia.
Megafon
- Mikrofon doręczny z kablem spiralnym (odłączany)
- Blokowany przycisk aktywujący i regulator głośności na mikrofonie przewodowym
- Wejście Aux z regulatorem głośności
- Syrena (włączana)
- Gniazdo zewnętrznego zasilania 12V
- W komplecie kabel zasilajÄ…cy do samochodu
- Gniazdo gwintowane 8mm do montażu na statywie
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR TM-45 – Megafon ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR TM-45 – Megafon?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Megafon TM-45 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR TM-45 – Megafon ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Wbudowany mikrofon | nie |
| Mikrofon doręczny | tak |
| Mikrofon bezprzewodowy | nie |
| Blokowany przycisk mikrofonu | tak |
| Uchwyt pistoletowy | – |
| Pasek | – |
| Pasek na rÄ™kÄ™ | – |
| Pasek na ramiÄ™ | tak |
| Kabel zasilajÄ…cy do samochodu | tak |
| Syrena | tak |
| SygnaÅ‚ dźwiÄ™kowy | – |
| Regulator głośności | tak |
| Wskaźnik stanu baterii | – |
| Gwint 8mm | tak |
| Wejście AUX z regulatorem głośności | tak |
| Moc wyjściowa MAX | 45 W |
| Skuteczność | 124 dB |
| Zasilanie | 10 x 1.5V bateria D (nie dołączane), zewn. 12V DC/4A |
| Gniazdo zasilania 12V | tak |
| Wymiary | Ø 350mm x 505mm |
| Waga | 3.3 kg |
| Inne cechy | |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.39 x 0.63 x 0.39 m |
| Waga brutto | 6.66 kg |
| Waga netto | 3.58 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754151220
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR TM-45 – Megafon” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR AS-612 – Syrena alarmowa, dynamiczna
193,68 zł
MONACOR SP-202PA – Uniwersalny gÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy, 100WMAX, 50WRMS, 8Ω
149,40 zł
MONACOR IP-FORMER –
1 660,45 zł
MONACOR LA-402 – Aktywny wzmacniacz pÄ™tli indukcyjnej, do 750m2
3 653,05 zł
MONACOR RACK-21NV – Szafa rack 482mm (19″), 21U
3 929,80 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.