- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS TK-350 – Dynamiczny mikrofon wokalowy
204,75 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
TK-350
Kategorie: Estrada, Mikrofony dynamiczne, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS TK-350
Dynamiczny mikrofon wokalowy
- Charakterystyka częstotliwościowa zoptymalizowana pod kątem partii wokalnych
- Czysta reprodukcja głosu
- Mała podatność na sprzężenia oraz odporność na dźwięki związane z trzymaniem
- Wyposażony w wysokiej jakości włącznik umożliwiający bezgłośne włączanie i wyłączanie
- W komplecie kabel połączeniowy
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS TK-350 – Dynamiczny mikrofon wokalowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS TK-350 – Dynamiczny mikrofon wokalowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Dynamiczny mikrofon wokalowy TK-350 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS TK-350 – Dynamiczny mikrofon wokalowy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | wokalowy |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | dynamiczny |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 80-12 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 600 Ω |
| Czułość | 1.8 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 145 dB |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | odlew metalowy |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 380 g |
| Kabel | XLR, sym. |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.13 x 0.075 x 0.26 m |
| Waga brutto | 0.783 kg |
| Waga netto | 0.626 kg |
EAN: 4007754194296
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS TK-350 – Dynamiczny mikrofon wokalowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR MR-1918/SW – Stojak rack, 8U
174,97 zł
MONACOR SUB-10 – Subwoofer, 500W, 8Ω
1 881,85 zł
JTS G3CH-2 – Stacja Å‚adujÄ…ca
968,58 zł
JTS PT-RMS – Przycisk wyciszajÄ…cy (cough button)
276,70 zł
JTS MA-500 – Adapter zasilania phantom
166,00 zł
IMG STAGELINE PSUB-18L – Profesjonalny aktywny subwoofer, 800W
4 249,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.