- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS TG-10STX/1 – 16-kanaÅ‚owy nadajnik stacjonarny PLL
2 269,30 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
TG-10STX/1
Kategorie: Akcesoria mikrofonowe, Estrada, Mikrofony i słuchawki
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS TG-10STX/1
System tłumaczeń symultanicznych
- Bogata oferta akcesoriów
- Zasięg: do 60m
- Równoczesna praca do trzech nadajników
- Nie wymaga licencji w krajach UE
16-kanałowy nadajnik stacjonarny PLL
- Do zastosowań np. w połączeniu z systemem tłumaczeń symultanicznych IT-12
- Dwa niezależne wejścia sygnałowe CH1/CH2 (combo XLR/6.3mm), dodatkowe wejście CH3 (6.3mm mono)
- Zasilanie phantom dla mikrofonów elektretowych
- Regulowane wyjście słuchawkowe (3.5mm stereo)
- Zrównoleglone wyjścia do przesyłania sygnałów z wejść CH1 i CH2 do kolejnych urządzeń
Nie wymaga licencji w krajach UE.
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS TG-10STX/1 – 16-kanaÅ‚owy nadajnik stacjonarny PLL ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS TG-10STX/1 – 16-kanaÅ‚owy nadajnik stacjonarny PLL?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 16-kanałowy nadajnik stacjonarny PLL TG-10STX/1 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS TG-10STX/1 – 16-kanaÅ‚owy nadajnik stacjonarny PLL ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urzÄ…dzenia | nadajnik kieszonkowy do systemu tour guide |
| Częstotliwość nośna | 863-865 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 40-15 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 16 |
| THD | – |
| Dynamika | – |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | |
| Moc nadajnika | – |
| Zasięg | 60 m |
| Nadajnik, zasilanie | z doł. zasilacza |
| Nadajnik, głębokość | 214 mm |
| Nadajnik, wysokość | 45 mm |
| Nadajnik, głębokość | 240 mm |
| Nadajnik, waga | 1.3 kg |
| Nadajnik, złącza | 2 x combo (wejście CH1/CH2), 1 x 6.3mm mono (wejście CH3), 1 x 3.5mm stereo (słuchawki), 2 x 6.3mm mono (wyjście loop) |
| Specyfikacja odbiornika | – |
| Odbiornik, wyjÅ›cia audio | – |
| Odbiornik, zasilanie | – |
| Odbiornik, szerokość | – |
| Odbiornik, wysokość | – |
| Odbiornik, głębokość | – |
| Odbiornik, waga | – |
| Odbiornik, złącza | – |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754229424
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS TG-10STX/1 – 16-kanaÅ‚owy nadajnik stacjonarny PLL” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Bose ShowMatch SMS118 Subwoofer
22 730,00 zł
Bose ShowMatch SMS118 Subwoofer – profesjonalny subwoofer niskotonowy o mocy 3000 W, zakresie 29–300 Hz, SPL do 133 dB i obudowie z litego drewna brzozowego. Stworzony do współpracy z matrycami DeltaQ, idealny do zastosowań estradowych i koncertowych. Gwarancja potężnego, czystego basu i elastycznej konfiguracji.
IMG STAGELINE WAVE-10A – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150W RMS
1 472,26 zł
Bose Professional ShowMatch DeltaQ-SM10 Głośnik Matrycowy
24 231,00 zł
Bose ShowMatch DeltaQ-SM10 – profesjonalny głośnik matrycowy o pasmie 59–18 000 Hz, mocy 450 W (LF) i 100 W (HF), SPL do 145 dB. Pokrycie 10° wertykalnie, wymienne przewodniki (70°, 100°), możliwość asymetrycznego rozproszenia. Idealny do koncertów, eventów i dużych systemów line array.
JTS CX-516 – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych
608,80 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.